Prenses Hırsız Kumsalda Keyif Yaparken Enselendi!

Birçok şehirde evlere girerek hırsızlık yaptığı belirlenen ‘Prenses hırsız’ lakaplı 33 yaşındaki kadın, plajda güneş keyfi yaparken gözaltına alındı.

Fethiye’de ilginç bir hırsızlık operasyonu yapıldı. Birçok şehirde girdiği evlerde hırsızlık yapan 33 yaşındaki kadın polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Karadeniz illerinde art arda gelen hırsızlık ihbarları sonrası harekete geçen ekipler onlarca güvenlik kamerasını izledikten sonra evlere giren hırsızın N.B. olduğunu tespit etti.

Başlatılan teknik ve fiziki takip sonrası ‘prenses hırsız’ lakaplı 33 yaşındaki kadının Muğla’da olduğu tespit edildi. Bunun üzerine operasyon başlatan polis ekipleri hırsız kadını Fethiye’de yakaladı. Bir plajda keyif yaparken bulunan kadın hemen gözaltına alındı. Bikinisi ve vücudundaki dövmelerle farklı bir hırsız profili çizen kadının görüntüsü onu gözaltına alan ekipleri de çevredeki vatandaşları da şaşırttı. Operasyonu izleyen yabancı turistler de şaşkınlıklarını gizleyemedi.

KAZANDIĞI PARALARI EĞLENEREK HARCIYOR

Sağlık kontrolünün ardından nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanan kadın cezaevine gönderildi. Tutuklanan kadının nöbetçi mahkemede suçlarını tek tek itiraf ettiği öğrenildi. Yaptığı hırsızlıklar sonrası kazandığı paraları eğlenerek harcayan 33 yaşındaki kadını yakalayan emniyet görevlileri, vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyarırken hırsızlık olaylarının arttığını belirtip “Tedbirinizi alın” çağrısı yaptı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı