adplus-dvertising

Prenses Diana’nın Ölmeden Önceki Son Sözleri

İngiltere Kraliyet ailesinin dünyaca ünlü prensesi, ölümünün üzerinden 22 yıl geçmiş olsa da hala anılmaya devam ediyor.Ölümü üzerinde şaibe olduğu düşüncesi ise onu daha da unutulmaz kılmaya devam ediyor. Prenses Diana'nın ölmeden önce söylediği sözler ortaya çıktı.
Takip et
Prenses Diana’nın Ölmeden Önceki Son Sözleri
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

31 Ağustos 1997 yılında aracının kaza yapması sonucu ağır yaralanan Prenses Diana, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti. Fakat en Onun ölümü ne de hayattayken yaptıkları hiçbir zaman hafızalardan silinmedi. Prenses Diana’nın yaşadığı kaza hadisesinde olaya müdahale eden ekipte yer alan itfaiyeci Xavier Gourmelon, Prenses’in ölümüyle ilgili tartışma konusu olabilecek ifadelerde bulundu.

ÖLMEYECEĞİNE EMİNDİK

Kaza sonrası aracın olduğu bölgeye intikal eden itfaiye ekibinde görev yapan Xavieer Gourmelon, Prenses Diana’nın sadece omzundan yaralı olduğunu gördüğünü ve yaşayacağına emin olduğunu düşündüğünü söyledi. Prenses’in ambulansa bindirildiğinde de yaşadığını ifade eden itfaiyeci, ”Ne olduysa hastanede oldu ve O öldü, ölmeyeceğine emindik. Yarası ölümcül değildi.” ifadelerini kullandı.

SON SÖZLERİ ”TANRIM NE OLDU”

Prenses’in kazanın şokuyla durumu kavramaya çalıştığını ifade eden itfaiyeci, Prenses’in son sözlerinin ”Tanrım ne oldu” olduğunu söyledi. İtfaiyeci Gourmelon, ölümün arkasında şaibe olabileceği ihtimali üzerinde durdu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.