Premier Lig’in Yeni Ekibinin Gözü Emre Mor’un Üzerinde!

Bu sezon Premier Lig'e yükselen Sheffield United, bir türlü potansiyeline ulaşamayan genç oyuncunun peşinde.

Türk futbolseverleri bir dönem çok heyecanlandıran ama, yaşadığı gösterişli hayatı futbolunun önüne geçen kanat oyuncusu Emre Mor, İngiltere’ye gidebilir. Premier Lig’in yeni takımlarından Sheffield United, genç oyuncuyu gözüne kestirdi.


DİSİPLİN PROBLEMLERİ HİÇ BİTMİYOR

Celta Vigo ile hala sözleşmesi bulunan Emre Mor için Celta Vigo yönetimi, yüksek bir transfer bedeli istemiyor. Dolayısıyla İngiliz kulübü bu transfere sıcak bakıyor. Kariyeri boyunca disiplin sorunları bir türlü çözülemeyen Mor, artık Celta Vigo yönetiminin gündeminde bile değil. Kulüp, Emre Mor’u hiçbir şekilde istemiyor.

İspanyol kulübünün Borussia Dortmund’a 13 milyon euro ödediği zaman herkes, yeni bir yıldızın doğduğunu düşünmüştü. Saha dışında sürekli problem çıkartan ve disiplinsiz bir hayat yaşayan Emre Mor, saha içinde yaptıklarıyla hala kendisine ikinci şans bulabiliyor. Sheffield United’ın teknik direktörü Chris Wilder, gençlerle oynamaktan ve risk almaktan bu zamana kadar hiç korkmadı. Emre Mor konusunda da korkusuz olduğu görülüyor. Yine de Emre Mor’un İngiliz futboluna uyum sağlayabileceği konusunda derin şüpheler var.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı