Prade’in “Yeğenime Mesaj Atabilir” Dediği Yeğeni Ortaya Çıktı

Fiorentina Sportif Direktör'ü Daniele Prade'nin Gaetano Castrovilli'nin sözleşmesi uzatılırken söylediği 'Yeğenime mesaj atabilir" sözleri olay olmuştu.

İtalya Serie A ekiplerinden Fiorentina’nın Sportif Direktörü Daniele Prade’nin, Fiorentina’nın 22 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Gaetano Castrovilli’nin sözleşmesi uzatılırken söylediği ‘Yeğenime mesaj atabilir” sözleri olay olmuştu.


Prade Castrovilli için, “iyi ve mütevazi bir adam. Bu şekilde devam ederse, Instagram’dan yeğenime DM atabilir” demişti. Prade’nin merak edilen yeğeni ortaya çıktı.

YEĞENİM GERÇEKTEN GÜZEL BİR KIZ

Fiorentina’nın Sportif Direktörü Daniele Prade,  22 yaşındaki  genç orta saha Gaetano Castrovilli’nin sözleşmesi uzatılırken  söylediği sözlerle İtalya’da bir numaralı gündem haline gelmişti.

Prade,  “Gaetano Castrovilli’nin sözleşmesini 2024’e kadar uzattık. Gerçekten oldukça iyi ve mütevazi bir adam. Ona, bu şekilde devam ederse, Instagram’dan yeğenime mesaj gönderebileceğini söyledim. Yeğenim gerçekten güzel bir kız” demişti.

TAKİPÇİ SAYISINDA CİDDİ ARTIŞ

Prade’in bu sözlerinin ardından yeğeni adeta Instagram fenomeni haline geldi. Birçok kişi Prade’in yeğeni Costanza Grimaldi’yi takip etmeye başladı.

Castrovilli’nin Grimaldi’ye mesaj atıp atmadığı henüz bilinmiyor.


İŞTE PRADE’İN YEĞENİ GRİMALDİ

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı