Portresindeki Detayı Gören Yıldırım’dan 23 Haziran Esprisi

Memleketi Erzincan'da bakır tabak üzerine yapılan portresini gören Binali Yıldırım, "Ya ben böyle çatık kaşlı mıyım? Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış" ifadelerini kullandı.
Portresindeki Detayı Gören Yıldırım’dan 23 Haziran Esprisi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

23 Haziran yerel seçimlerinde Ekrem İmamoğlu’na kaybeden AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, memleketi Erzincan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Renkli kişiliği ile tanınan Yıldırım, bir bakırcı dükkanında tabak üzerine yapılan portresini görünce “Ya ben böyle çatık kaşlı mıyım? Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış” diyerek espriyi patlattı.

PİKNİK YAPAN VATANDAŞLARI VE ESNAFI ZİYARET ETTİ

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere memleketi Erzincan’a gelen Yıldırım, Ergan Dağı Kayak Merkezi’nde piknik yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Renkli görüntülere sahne olan buluşmada Yıldırım’ın neşeli tavırları dikkat çekti. Piknik yapan vatandaşlarla bir süre sohbet eden Yıldırım, ardından şehir merkezinde bulunan Yer altı Çarşısı’nda ki bakırcı esnafı ile bir araya geldi.

ESPRİSİYLE HERKESİ GÜLDÜRDÜ

Yıldırım’a ayrıca bir bakır ustası ve ressam olan Yusuf Babaoğlu tarafından çizilen portresi hediye edildi. Portrede çatık kaşlı çıktığını fark eden Yıldırım’ın “Ya ben böyle çatık kaşlı mıyım? Bu herhalde seçim sonucu açıklanırken yapılmış” şeklinde sözleri herkesi güldürdü.

REHBERİNE ERDOĞAN RTE DİYE KAYDETMİŞ

Yıldırım, önceki gün Malatya temaslarında da bir araya geldiği gençlerin ricası üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı aramıştı. Yıldırım’ın telefon rehberine Erdoğan’ı “RTE” diye kaydetmesi dikkat çekmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.