Portakal ve Küçükkaya’nın Tavrı Dikkat Çekti

Seçim sonuçlarının açıklanması beklenirken FOX TV’de gelişmeleri ekran başındakilere aktaran Fatih Portakal ile İsmail Küçükkaya’nın tavırları dikkat çekti.

Her seçim döneminde ekrandaki tavırları ile sosyal medyanın gündemine oturan İsmail Küçükkaya ile Fatih Portakal, yine kendilerinden söz ettirmeyi başardı. Yayın boyunca ekranda son derece neşeli oldukları gözlenen ikilinin fotoğrafları en çok paylaşılanlar arasına girdi.

“BU İKİLİ MUTLUYSA BU İŞ BİTTİ”

Seçim dönemlerinde reyting rekorları kıran FOX TV, bugünkü seçimde de en çok takip edilen kanallardan biri konumunda. Birçok kişi İsmail Küçükkaya ve Fatih Portakal’ın yapacağı yorumları merakla bekliyor. Bir hayli neşeli oldukları gözlenen ikilinin tavırları sosyal medyada da gündem oldu. Birçok kişi “Portakal ve Küçükkaya mutluysa bu iş bitti” şeklinde yorumlandı. Yıldırım ve İmamoğlu ile ortak canlı yayının sunuculuğunu yapan Küçükkaya, son dönemlerde adından en çok söz ettiren isimlerden biri oldu.

YILDIRIM HAVLU ATTI

Öte yandan seçim yasaklarının kalkmasının ardından canlı yayına çıkan Yıldırım, yenilgiyi kabul ederek rakibi İmamoğlu’nu tebrik etti. Yıldırım’ın açıklamasından sonra gözlerin çevrildiği İmamoğlu kanadından yapılacak açıklama merakla bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı