Polise Yumruk Atan Adam, İntihar Etmeye Çalıştı

Aksaray’da alkollü bir adamı durduran polisler, adamın yumruklu saldırısına uğradı. Kaçan şahıs, polis tarafından bir parkta kıstırılınca kendisini bıçaklamaya başladı.

Aksaray’ın Büyük Bölcek Mahallesi Tiyatro Caddesi’nde alkollü bir adamın kendilerine yaklaştığını fark eden Lütfü T. ile İsmail E., şahsı durdurup kimlik kontrolü yapmak istedi. Kendilerine yaklaştığı anda polislerden Lütfü T.’ye yumruk atan Bila T. isimli şahıs, yumruk attıktan sonra kaçmaya başladı.

Saldırıya uğrayan polis memuru Lütfü T.’ye saldırganın yumruğu sonrası ilk müdahaleyi yapan ve takviye ekip çağıran İsmail E., şahsı kovalamaya başladı. Takviye ekiplerle birlikte şahıs, bir parkta sıkıştırıldı.

ELİNDEKİ BIÇAKLA KENDİNİ DEFALARCA BIÇAKLADI

Bilal T. isimli saldırgan, polis ekiplerinin kendisine müdahale etmesini önlemek için eline bıçak aldı. Bir süre sonra kendisini bıçaklamaya başlayan alkollü şahsa, polis müdahale etti. Alkollü saldırgan Bilal T.’nin arkadaşı Furkan Ü. de olay yerine geldi. Polise saldırma girişiminde bulunan ve alkollü  olduğu anlaşılan bu şahıs da göz altına alındı. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı