Polise kimlik soran vatandaşa kelepçe!

Batman'da sivil polisler GBT uygulaması yaptı. Kimliği istenen bir vatandaşın, polislerin kimliklerini görmek istemesi üzerine tartışma çıktı. Polisin "Hayvan! Maske için değil, senden polis kimlik istiyor vereceksin" ifadeleri tepki çekti.
Takip et
Polise kimlik soran vatandaşa kelepçe!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Batman’da GBT (Genel Bilgi Toplama) uygulaması yapan sivil polisler, maske takmayan bir vatandaştan kimliğini istedi. Bunun üstüne şahıs da polislerin kimlik göstermesini isteyince münakaşa çıktı. Kimlik istenen polis, şahsın bu isteği karşısında hakaret edip kelepçe takmaya çalıştı.

Polisin vatandaşın boğazına sarıldığı görüntüler çevrede bulunan vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

“HAYVAN! POLİS KİMLİK İSTİYORSA VERECEKSİN”

Polise kimlik soran vatandaşa kelepçe!

Kameralara yansıyan görüntülerde, direnen şahıs polislere “Maske için kelepçe mi takacaksın?” diyerek bağırırken, polis de şahsa “Hayvan! Maske için değil, senden polis kimlik istiyor vereceksin” biçiminde tepki gösteriyor.

Şahıs gözaltına alınırken arbede esnasında araya giren vatandaşların Ramazan ayı hatırlatmasına polisin “Ramazan yok bize Ramazan… Ramazan bize değil mi Ramazan” diye tepki verdiği görülüyor.

Sosyal medyada yayınlanan görüntüler tepkilere neden oldu.

Kaynak: Sözcü

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.