Polise kafa atan taciz ve gasp şüphelisinden şok sözler!

Bursa’da,N.A. adlı kadınıtaciz edip,parasını gasbetmeye çalıştığı öne sürülenvekendisine müdahale eden polise kafa atan U.I. (42), emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. U.I., emniyetteki ifadesinde, “Psikolojik sorunlarım var. Polis kolumu tuttuğu için sinirlendim ve o yüzden kafa attım”dedi.

Olay, dün saat 15.00 sıralarında, merkez Osmangazi ilçesindeki Kent Meydanı’nda meydana geldi. ATM’den para çekenN.A. adlı kadınınyanına gelen U.I., iddiaya göre, önce taciz etti ardından 2 bin lirasınıgasbetmeyeçalıştı. Parayı vermemek için direnenN.A.’nın bağrışlarını,bölgede devriye gezen polis ekipleri duydu. Ekipler, hemenU.I.’ya müdahale etti. Bu sıradaU.I.,polis memuruna kafa atarak, kaçmaya çalıştı. Bölgeye gelen takviye ekiplerin müdahalesiyleU.I., ters kelepçe uygulanarak,gözaltına alındı. Saldırganınyaraladığı polis memuru, sağlık görevlilerince ambulansla Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. U.I. ise emniyete götürüldü.

U.I.’nınpolis memuruna kafa attığı ve gözaltına alındığıanlarise çevredeki güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde; polis memurunun, U.I.’nın yanına yaklaştığı, bu sırada saldırganınpolisekafa attığı anlar yer alıyor.

POLİSE SİNİRLENDİĞİİÇİN KAFA ATMIŞ

U.I., emniyetteki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. U.I.’nın, emniyette verdiği ifadede, “Psikolojik sorunlarım var, bu yüzden tedavi görüyorum. Doktor en son ilaç verdi ama ben o ilaçları kullanmadım. Kimseyi taciz etmek istemedim. Yolda hızlı hızlı yürürken kadına çarptım. Taciz etmek gibi bir niyetim yoktu. Ben ne olduğunu anlamadım. Polis memuru da 2 defa kolumu tutunca sinirlenip kafa attım. Böyle olsun istemedim, pişmanım” dediği öğrenildi.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı