Polise “Beni Öldürecek” Dedikten 2 Saat Sonra Katledildi!

Polisi arayıp, nişanlısının evinin etrafında dolandığını ve kendisini öldüreceğini söyleyen genç kadın, 2 saat sonra vahşice öldürüldü.
Takip et
Polise “Beni Öldürecek” Dedikten 2 Saat Sonra Katledildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul güne dehşet ile uyandı. Ayrılmak istediği nişanlısı, 28 yaşındaki genç kadını bıçakla vahşice katletti. Daha önce bir evlilik yapan ve bu birliktelikten 6 yaşında bir çocuğu bulunan talihsiz kadın bir süre önce Ankara’da yaşayan Ali isimli bir adam ile birlikte olmaya başladı.

Nişanlanan çift evlilik hazırlıkları yapıyordu. Ancak aralarında ciddi anlaşmazlıklar çıkınca çiftin ilişkisi bozuldu. Nişanlısını evinden kovan genç kadın ayrılmak istediğini söyledi. Bunun üzerine Ankara’ya giden Ali U. dün gece İstanbul’a geri geldi. Pencereden nişanlısını gören talihsiz kadın hemen polisi arayarak “Evimin etrafında dolaşıyor. Beni öldürecek” dedi. Ancak konu ile ilgili hiçbir çalışma yapılmadı.

ANKARA’DA YAKALANDI

Yaptırdığı ikinci kilit ile daireye giren katil, talihsiz kadını öldürdü. Olay yerinden hemen kaçan saldırgan yapılan operasyon sonrası Ankara’da yakalanarak gözaltına alındı. Ali U. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olaya tanıklık eden kadının komşusu ise “Çığlıklar üzerine pencereye koştuk ve bu manzara ile karşılaştık. Nişanlısının huylarını öğrenince ayrılmak istedi. Ama adam kadından ayrılmak istemedi. Ne yazık ki sonunda böyle oldu” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.