Polis sevgilisini evlenmek için müstehcen fotoğrafları ile tehdit etti!

Sağlık personeli genç kadın, duygusal ilişki içerisinde olduğu polis memuru sevgilisiyle ayrıldıktan sonra kıskançlık krizine girerek şantaja başvurdu. Eski sevgilisinin başka bir ilişkiye başladığını öğrenen genç kız, eski erkek arkadaşına hamile olduğunu ve evlenmezse önce mesleğinden edip sonrasında cezaevine attıracağı belirtti. Hatta polis memurunun ablasına, beraber çektirdikleri müstehcen görüntüleri gönderdi.
Takip et
Polis sevgilisini evlenmek için müstehcen fotoğrafları ile tehdit etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay geçtiğimiz senelerde İstanbul Kağıthane’de yaşandı. Geçtiğimiz senelerde duygusal olarak ilişkiye başlayan polis memuru Gökhan K., kız arkadaşı Güner K.’nın psikolojik problemleri olduğunu fark edince ilişkiyi sonlandırmaya karar verdi.

Üstsüz fotoğrafları ablasına gönderdi

Çift ilişkiye son verdikten sonra Gökhan K., başka bir ilişkiye başladı. Sosyal medya üstünden genç adamı takip eden Güner K., eski sevgilisinin yanında başka bir kızla beraber fotoğraf görünce öfkelenerek Gökhan K.’nın ablasına bir fotoğraf gönderdi. Genç kadının gönderdiği fotoğrafta üstünde yalnızca iç çamaşırı ve Gökhan K.’nın ise üstünde giysi bulunmuyordu.

‘Benimle evlenmezsen seni mesleğinle vururum’

Bununla da yetinmeyen genç kadın eski sevgilisine, kendisinden hamile olabileceğini eğer kendisiyle evlenmezse her yere şikayette bulunup mesleğinden edeceği şantajında bulundu. Aldığı mesajlar karşısında şoke olan genç adam karakola giderek eski sevgilisi tarafından şantaja maruz kaldığı yönünde şikayette bulundu.

‘Bir anlık sinirle hareket ettim’

Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre şikayet üstüne genç kadın ile ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma açıldı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında ifadesi alınan genç kadın eski sevgilisinin kendisini başka kadınlarla aldattığını, bu eylemi başka kadınlara da yaptığını bildiği için bir anlık sinirle böyle davrandığını ifade etti.

Polis sevgilisini evlenmek için müstehcen fotoğrafları ile tehdit etti!

Savcılık yürütülen soruşturma sonunda, Güner K.’nın fotoğraf ve mesajlarla Gökhan K.’ya yönelik ‘Şantaj’ suçunu işlediği gerekçesiyle 3 seneye kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi. Genç kadın ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.