Polis, Pitbull cinsi köpekleri durdurabilmek için cop ve silah kullandı!

ABD’de 3 pitbull yolda gördükleri küçük köpeğe saldırdı. Köpeği saniyeler içinde öldüren 3 pitbull sahipleri olduğu düşünülen kişi tarafından engellenemedi. Olaya müdahale eden polisler cop kullanarak hayvanları durduramayınca, silah ile vurmak mecburiyetinde kaldı. O anlar an be an kameralara yansıdı.
Takip et
Polis, Pitbull cinsi köpekleri durdurabilmek için cop ve silah kullandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, geçtiğimiz günlerde sabah saatlerinde ABD‘nin Kaliforniya eyaletinde bulunan Los Angeles şehir merkezinde yaşandı.

KÖPEKLERİ DURDURMADADI

Üç pitbull tarzı köpek gördükleri küçük köpeğe ve sahibine saldırdı. Küçük köpeği saniyeler içinde öldüren pitbulları durdurmaya çalışan ve köpeklerin sahibi olduğu düşünülen şahıs ise başarılı olamadı.

POLİSLER SİLAH KULLANMAK MECBURIYETINDE KALDI

Olay yerine gelen Los Angeles polisi pitublları durdurabilmek için ilk önce coplarını kullandı. Köpeklere defalarca vuran polisler başarılı olamayınca silahlarını çıkartıp köpekleri vurdu.

OLAYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPILDI

Polis departmanı tarafından yapılan açıklamada köpeklerin yalnızca insan yaşamını korumak için vurulduğu belirtildi. Pitbulların sahibi, dedektiflere köpeklerinin normalde iyi huylu ve eğitimli olduğunu ve çağrıldığında geleceğini belirtti.

GÖRGÜ TANIĞI KÜÇÜK KÖPEĞİN SANİYELER İÇİNDE ÖLDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

Öte yandan çevrede bulunan bir görgü tanığı ise, pitbulların küçük köpeği görür görmez saldırmaya başladığını ve onu saniyeler içinde öldürdüğünü söyledi. Öte yandan 3 pitbulldan 2’si yaşımını yitirirken, biri tedavi altına alındı. Saldırıya uğrayan köpeğin sahibi de hastanede tedavi altına alındı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.