Polis Memurunun Anlamlı Hareketi, Yaşlı Adamı Duygulandırdı

Konya’da otobüs terminalinde önceki gün yaşlı ve engelli bir adam parasını çaldırdı. Parasını çaldıran yaşlı adam polis ekiplerine başvurdu. Başvurunun ardından karakola götürülen yaşlı adamın zararı buradaki bir polis tarafından karşılandı. Parasını çaldıran adam bu hareket karşısında göz yaşlarını tutamadı.

Polis Memurunun Anlamlı Hareketi, Yaşlı Adamı Duygulandırdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay dün akşam saatlerinde Konya Selçuklu Otogarı’nda gerçekleşti. İbrahim Uğur (75) isimli bir vatandaş Ereğlıi ilçesinden Konya’ya tedevi olmak için geldi. Konuşma engeli olan Uğur, tedavinin ardından Ereğli’ye dönmek için otogara geldiğinde parasının çalındığını fark etti.

Bu sırada çevredekilerden yardım isteyen yaşlı adam, olay yerine polis çağrılmasını istedi. Ekiplere başına gelenleri kağıda yazarak anlatan adam Cumhuriyet Polis Merkezine götürüldü.

KOMİSER YARDIMCISI ZARARI KARŞILADI

Polis merkezinde işlemleri tamamlanan Uğur, bekleme salonuna alındı. Bu sırada yaşlı adamın yanına gelen komiser yardımcısı Uğur’u teselli ederek bir miktar para verdi. Bu davranış karşısında duygulanan adam gözyaşlarına hakim olamadı. Yaşlı adamın ağladığını gören başka bir polis ise yaşlı adamı alnından öperek teselli etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.