adplus-dvertising

Polis memurunu önce darp ettiler sonra silahını aldılar

Esenyurt’ta iddiaya göre eşine hakaret eden güvenlik görevlisini site yönetimine şikayet eden polis memuru beklenmedik tepki ile karşılaştı.
Takip et
Polis memurunu önce darp ettiler sonra silahını aldılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Site yönetimi önce darp ettiği polis memurunun sonra silahına el koyup “mermi manyağı yaparım” diyerek tehdit etti. Meydana Gelen korku dolu anlar güvenlik kamerasına yansırken olayla alakalı 6 kişi gözaltına alındı.

Olay, dün akşam saatlerinde İncirtepe Mahallesinde bulunan bir sitede yaşandı. İddiaya göre, kızıyla bisiklet tamiri için sitenin kullanılmayan kapısını kullanan Yıldız Eren, ile site güvenlik görevlisi arasında münakaşa başladı. Güvenlik görevlisi, anneye hakaret edip bir daha o kapıyı kullanmaması konusunda bağırdı. Yaşadığı şok sonrası polis eşini arayan Yıldız Eren, kendisine hakaret edildiğini anlattı. Vaziyete sinirlenen Yasin Eren, site yönetimini arayarak münakaşa başladı.

Telefonda süren münakaşa sonrası iftardan sonra site yöneticisi Murat M. , konuşmak için Yasin Eren’i aşağıya çağırdı. Yanında ortalama 10 kişilik grupla Eren’in yanına gelen Murat M. iddiaya göre “Polisliğine güvenme, adam ol seni mermi manyağı yaparım” diye tehditte bulundu. Duydukları karşısında deliye dönen polis memuru Yasin Eren ile grup arasında tekmeli yumruklu kavga çıktı. Grup, polis memurunu önce dövüp sonra otomobile yaslayıp silahını aldı. Daha sonda ormanlık bir alana götürmek istenilen polis memuru ellerinden kaçarak polis ekiplerine haber verdi.

6 kişi gözaltına alındı

Olay yerine gelen polis ekipleri Murat M., Muhammet M., Abdullah M., Kaan G., Volkan S., Mehmet Salih A.’yı gözaltına alındı. Polis memuru Yasin Eren ise darp raporu almak için hastaneye götürüldü. Meydana Gelen olay , an be an güvenlik kamerasına yansıdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.