Polis Kapıyı Çalınca Kafasına Sıkıp İntihar Etti!

16 yaşındaki genç, kendisinden haber alamayan yakınlarının eve gönderdiği polis gelince av tüfeğiyle hayatına son verdi.

Polis Kapıyı Çalınca Kafasına Sıkıp İntihar Etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalya güne kahreden bir haber ile uyandı. 16 yaşındaki genç, evinde hayatına son verdi. Yakınlarının haber alamadığı Yiğit isimli genç için polis inceleme başlattı. İlk adres olarak gencin kaldığı eve giden emniyet yetkilileri kapıyı çaldı. Evden tek el silah sesi duyulması üzerine polis ekipleri pencereden eve girdi. Gördükleri manzara karşısında şoka giren polis ekipleri hemen ambulansa haber verdi.

Evdeki av tüfeği ile kafasına sıkan gencin oracıkta can verdiği anlaşıldı. Ailesinin feryatları arasında evden çıkarılan gencin cenazesi incelenmek üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Bu ölümün arkasında ise birçok soru işareti kaldı.

ANNE VE BABASI BOŞANMIŞ

İntihar ettiği evde bir de not kaleme alan Yiğit, bu notu kanepenin üzerine bırakmıştı. Polis ekipleri notun içeriği ile ilgili bilgi vermezken gencin hayatına neden son verdiği merak konusu oldu. Anne ile babası o henüz 6 yaşındayken boşanan Yiğit babası ile yaşıyordu. 16 yaşındaki gencin ailevi sorunlar yaşadığı, anne ve babasının ayrı olması nedeniyle uzun süredir bunalımda olduğu iddia edildi. Gencin anne ve babası ise adli tıp morgu önünde çocuklarının cenazesini bekledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.