Polis evi basınca kendini de evi de yaktı!

Rusya’nın başkenti Moskova’da silah kaçakçılığı yaptığı ve çete lideri olduğu öne sürülen şahıs, polis tarafından gözaltına alınmak istenince önce otomatik silahla karşılık verdi sonra eve yönlendirilen özel harekatçılara el bombası attı. 9 saat boyunca polislere direnen şahıs, ateşe verdiği evinde yanarak yaşamını yitirdi.
Takip et
Polis evi basınca kendini de evi de yaktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rusya’nın başkenti Moskova‘da 61 yaşındaki Vladimir Bordanov, hakkındaki organize silah kaçakçılığı ve çete lideri olduğu suçlaması ile gözaltına alınmak istendi. Bordanov, kendisini gözaltına almak isteyen polislere otomatik silahla karşılık verdi.

Polis evi basınca kendini de evi de yaktı!

ÖZEL HAREKAT POLİSLERİNE EL BOMBASIYLA KARŞILIK VERDİ

Çatışmanın sonrasında Bordanov’un evine özel harekat polisleri yönlendirildi. Zırhlı ekipler eve girip Bordanov’u gözaltına almak istediği esnada ise, Bordanov polislere el bombası atarak karşılık verdi. Çıkan çatışmada 1 özel harekat polisi yaralanırken, Bordanov, akşam saatlerine kadar otomatik silahlar ve el bombalarıyla polisi evinden uzak tutmaya çalıştı.

9 SAAT POLİSE DİRENDİ, EVİNİ ATEŞE VERDİ

Polisin insansız hava araçlarıyla her hareketini takip ettiği Bordanov, akşam saatlerine doğru evini ateşe verdi. Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi gönderilirken, Bordanov evine yaklaşan itfaiye ekiplerine de el bombaları atarak uzaklaştırdı. Evine hiç kimseyi yaklaştırmayan Bordanov, ortalama 9 saat boyunca polise direndi.

Polis evi basınca kendini de evi de yaktı!

POLİSE DİRENEN BORDONAV YAŞAMINI KAYBETTİ

Meydana Gelen olayla alakalı şimdiye kadar resmi bir açıklama yapılmazken, Rus basını polise direnen ve evini ateşe veren Bordanov’un, çıkan yangında yaşamını yitirdiğini iddia etti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.