Polis böyle isyan etti: Burası survivor parkuru değil!

Bolu’da, kız arkadaşını başka bir erkekle gördüğünü öne süren ŞahinE. (20), intihara kalkıştı. Genci ikna etmeye çalışan polis, olay yerine güvenlik şeride çekti. Birçok kişi güvenlik şeridini geçmeye çalışınca bir polis memuru, “Bu şeritleri süs olsun diye koymadık.Burası survivorparkuru değil. Üzerinden zıplayıp durmayın” diye isyan etti.

Olay, akşam saatlerinde kentin işlek noktalarından biri olan Demokrasi Meydanı’nda meydana geldi. Kız arkadaşını başka bir erkekle gördüğünü öne sürenŞahin E., inşaat halindeki5 katlı iş merkezinin çatısına çıktı. Durumu gören çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Çevreye güvenlik şeridi çekenpolis ekipleri, Şahin E.’yi ikna etmek için çalışma başlattı.

POLİS’BU ŞERİTSÜS DEĞİL, SURVİVOR PARKURU DEĞİL’ DİYE İSYAN ETTİ

İkna çalışmaları sırasında, inşaatın çevresinde çok sayıda kişi toplandı. Vatandaşlardan bazıları cep telefonu kameralarıyla olayı görüntülendi. Çok sayıda kişi, emniyet şeridini geçmeye çalışınca bir polis memuru,”Bu şeritleri süs olsun diye koymadık. İleride bir tane daha var lütfen. BurasıSurvivorparkuru değil. Üzerinden zıplayıp durmayın. Ben şerit çekmişim üstünden atlayıp, zıplayıp geçiyorsunuz. 2 tane şerit çekmişiz hala geçiyorlar. Hayretler içindeyim” diye isyan etti.

Polis böyle isyan etti: Burası survivor parkuru değil!

‘TUVALETE GİDECEĞİM’ DİYE KENDİSİNİ SAVUNDU

Polis memurun tepkisinin ardından bir kişi,”Lavaboya gidecektim. Yasak mı?” diyerek kendisini savundu. Polis kalabalığı olay yerinden uzaklaştırırken, ikna çalışmalarını sürdürdü.

Yaklaşık 1,5 saatlik çabaylaŞahin E., intihardan vazgeçirildi. Çatıdan inen Şahin E.,ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Polis böyle isyan etti: Burası survivor parkuru değil!

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı