Polis Aracına Çarpınca Durabildi!

D100 Karayolu üzerinde akıllara durgunluk veren bir kaza yaşandı. Taklalar atarak gelen araba polis aracına çarpınca anca durabildi.

D100 Karayolu üzerinde görenleri hayrete düşüren kaza Küçükyalı mevkinde yaşandı. Bir trafik kazası için kaza mahalline gelen polis aracına başka bir araç takla atarak çarptı. 2 Polis memuru yaralandı.

Sabaha karşı 04:35 saatlerinde yaşanan olayda iki ticari aracın maddi hasarlı kazasına müdahale etmek için gelen polis aracına, çevreyi güvenlik altına aldıklar sırada, diğer bir araba takla atarak çarptı. Kazayı farketmediği düşünülen sürücü, arabanın kontrolünü kaybetti ve çok hızlı bir şekilde bariyerlere ardından da takla atarak polislerin içinde olduğu polis aracına çarptı. Polis memurları Hüseyin Bilir ve Mehmet Kaya olay yerine gelen ambulans ile birlikte hastaneye kaldırıldı. Polis memurlarının hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

YARALANMADILAR BİLE

Kazada bir başka şaşırtıcı durum daha yaşandı. Önce bariyerlere çarpan, daha sonra da takla atmaya başlayıp ancak polis aracına çarpınca durabilen ve paramparça olan aracın içerisinden beş kişi, kendi gayretleriyle içerisinden çıktılar. Kaza yerine gelen sağlık personelleri aracın içinden çıkan şahısları olay yerinde kontrol etti. Daha sonra da tedbir amaçlı olarak hastaneye götürüldüler ve durumlarının iyi olduğu iletildi. Polis aracı da dahil olmak üzere kazaya karışan 4 araç çekiciler ile götürüldü. Yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından olay temizlendi ve trafik normal akışına dönebildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı