Poligon İntiharı Altından Tosuncuk Mehmet Aydın Çıktı

Başakşehir'de gittiği poligonda kalbine tek el ateş ederek intihar eden Recep Ataş'ın Çiftlikbank'a para kaptırdığı için bunalımda olduğu öne sürüldü.
Takip et
Poligon İntiharı Altından Tosuncuk Mehmet Aydın Çıktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Başakşehir’de gittiği poligonda kalbine tek el ateş ederek hayatına son veren Recep Ataş’ın, Çiftlikbank’a para kaptırdığı için bunalımda olduğu ve bu sebepten dolayı intihar ettiği öne sürüldü.

Recep Ataş, İstanbul Başakşehir’de bir poligonda gözetmen eşliğinde atış yaptığı sırada aniden elindeki tabancayı kalbine doğrulttu ve tek el ateş ederek intihar etti. Recep Ataş’ın cenazesi Adli Tıp’taki işlemlerinin ardından ailesi tarafından alınırken, Ataş için Arnavutköy Taşoluk TOKİ Konutları Sultan Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı kılındı.Poligon İntiharı Altından Tosuncuk Mehmet Aydın Çıktı

“PARASI BATINCA ÇOCUK BUNALIMA GİRDİ”

Bu intihar sonrası aile büyük bir şok yaşarken Recep Ataş’ın babası Kazım Ataş, oğlunun Çiftlikbank’a para yatırmak için bankadan kredi çektiğini ve çektiği krediyi ödeyemediği için bunalımda olduğunu söyledi. Kazım Ataş yaptığı açıklamada, “Çiftlikbank’a da para yatırmıştı. 40 bin lira çekmiş oraya yatırmıştı. Orası da batınca çocuğumun borcu faiziyle 65 bin lira oldu. Biraz kendi parası vardı, 40 bin de başka yerden çekip Çiftlikbank’a yatırmıştı.  O batıp gidince çocuk bunalıma girdi.” dedi.

Aileyi yakından tanıyanlardan Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Muhtarı İbrahim Menteşe de açıklama yaptı ve “Babası ve annesinin çok mağdur olduğunu, çok üzgün olduğunu,  bankadan kredi çekip Çiftlikbank’a yatırdığını ve bankanın avukatlarının da sürekli arayarak sıkıştırdığını biliyoruz. Faizler artınca ümitsizliğe kapılarak hayatına son verdiğini söylediler.” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.