Playboy’a Çıplak Poz Veren Genç Kızın Memurluğu Yandı

Rusya'da devlet dairesinde memur olarak çalışan Anna Anufrieva isimli genç kız, Playboy'a verdiği çıplak pozlar nedeniyle işten atıldı.

Playboy’a Çıplak Poz Veren Genç Kızın Memurluğu Yandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rusya’da önemli bir devlet kurumunda memur olarak çalışan 27 yaşındaki Anna Anufrieva, verdiği çıplak pozlar nedeniyle işinden oldu. Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların yetkililer tarafından da fark edilmesi üzerine hakkında işlem başlatılan genç kadın, dört yıldır çalıştığı işinden atıldı.

Devlet kurumunda çalışanların en sıkı denetlendiği ülkelerin başında gelen Rusya’da bunun son kurbanı Anna Anufrieva isimli genç kadın oldu. Bir devlet kurumunda dört yıldır memur olarak çalışan Anna, geçtiğimiz ay erkek dergisi Playboy tarafından düzenlenen ‘Yılın Arkadaşı’ yarışması için poz vermişti. Çekilen fotoğraflar sonrası günlük yaşantısına devam eden Anna, fotoğrafların sosyal medyada yayınlanması üzerine hayatının şokunu yaşadı. Hakkında inceleme başlatılan genç kadının, yetkililer tarafından alınan karar sonrası memurluk hayatı bitti.

SOSYAL MEDYADA İKİYE BÖLÜNDÜLER

Savunmasında bu pozları vermesinde kötü bir niyetinin olmadığını vurgulayan Anna, yetkilileri aldıkları karardan vazgeçiremedi. Sosyal medyada da büyük yankı uyandıran olayla ilgili bazı kullanıcılar genç kadına hak verirken, bazıları da memurluktan atılmasının isabetli bir karar olduğunu savundu. Memurluktan atılan genç kadının bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği ise bilinmiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.