Plakası Çamurla Kaplanmış Araçtan 2 Katil Çıktı!

Adana'da bir esnafı öldüren katiller plakasını kapattıkları araçla Ankara'ya kaçarken yakalandı. İnfazın altından 2004 yılında işlenen bir cinayetin intikamı çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Seyhan’da korkunç bir cinayet işlenmişti. Çay bahçesinde oturan bir esnaf çapraz ateşe alınarak öldürülmüştü. Olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan emniyet yetkilileri çevredeki güvenlik kameralarının görüntülerini inceleyerek ateş eden iki kişinin kimliğini belirledi. Bunun üzerine operasyon başlatan Polisler tüm Adana’da katilleri aramaya başladı.


Ankara yolunda plakası çamurla kapatılmış bir aracın yol aldığı ihbarı gelen polisler hemen harekete geçti. Aracı durduran polisler cinayeti işleyen 2 kardeş ile onlara gözcülük yapan 2 kişiyi yakaladı. Gözaltına alınan kardeşlerin anlattıkları ise kan donduran cinstendi. Cinayeti 2004 yılında işlenen bir başka cinayetin intikamını almak için işlediklerini anlatan Ayna kardeşler, hayatını kaybeden İzzettin Şeker isimli kişiyi bunun için öldürdüklerini anlattı.

PİŞMAN DEĞİLLERMİŞ

İddiaya göre, kardeşlerin ağabeyleri, 2004 senesindeki boşanma davası sonrası çıkan olaylarda vurularak öldürülmüştü. Ağabeylerinin ölümünden Şeker’i sorumlu tutan iki kardeş o günden bu güne kadar intikam planları yaptı. Perşembe günü planlarını hayata geçiren kardeşler Şeker’i ensesinden vurarak infaz etmişti. Ağabeylerinin intikamını aldıklarını söyleyen kardeşler pişman olmadıklarını söyledi. Sağlık kontrollerinin ardından nöbetçi mahkemeye çıkarılan kardeşler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı