PKK’lı teröristtin kan donduran itirafı! Tecavüz edip suda boğuyorlar…

Teslim olan PKK’lı kadın teröristlerin anlattıkları, örgüt içinde işkencenin ne kadar fazla olduğunu gözler önüne serdi. Kadınlardan birisi tecavüze uğrayan bir kadının suda boğularak öldürüldüğünü söylerken, bir diğeri ise sözde yöneticilerden birinin kadın taburunu evinin yanına taşıttığını, tecavüzlerin intihar vakalarını artırdığını anlattı.
Takip et
PKK’lı teröristtin kan donduran itirafı! Tecavüz edip suda boğuyorlar…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Terör örgütü PKK‘dan kaçarak güvenlik kuvvetlerine teslim olan teröristlerin anlattıkları PKK’nın iç dünyasında meydana gelen ahlaki çöküntü ve kabusu gözler önüne seriyor.

HORTUMLA DÖVDÜLER

Yeni Şafak’ın haberine göre uzun seneler boyunca PKK’nın farklı kamplarında bulunan G.A, örgütün sözde cezaevlerinde tek kişilik hücrelerde günlerce alıkonulup işlemediği suçları kabul etmesi için sistematik işkencelere maruz kaldı, hortumla dövüldü ve dondurucu soğukta metrelerce karlar arasında bırakılarak üstüne soğuk su döküldü. G.A. yaşadığı öbür dehşeti ise “1997’de Garzan kampındaki Sidar ve Gundi kod isimli iki terörist bana tecavüz etmek istedi. Bu girişimden kurtuldum ama Sidar ve Gundi örgüt kamplarında onlarca kadın teröriste tecavüz etti.” sözleriyle ifade etti.

TECAVÜZ EDİP YA SUDA BOĞDULAR YA DAĞDAN ATTILAR

Terör örgütü PKK, tecavüzlerin örgüt içinde duyulmaması için tecavüze uğrayan kadın teröristleri infaz etti. Teslim olan teröristlerden F.B., meydana gelen infazları şu ifadelerle kayda geçirdi: “Örgütten ayrılmak isteyen, tecavüze yahut tacize uğrayan kadın örgüt üyelerini konuşmasınlar diyerek dağa götürüp köylü giysisi giydirerek dağdan aşağıya attılar, ya da suda boğarak infaz ettiler.” Bir başka terörist E.C., örgütten defalarca kaçma girişiminde bulunan Delila kod adlı teröriste her kaçma girişiminin sonunda çeşitli işkenceler yapıldığını ve bu işkenceler sebebiyle vücudunun sağ tarafının felç olduğunu anlattı.

HAMİLE KALAN KADINLAR SÜRGÜN EDİLDİ

PKK içinde meydana gelen tecavüzler ve tecavüz girişimleri örgüt içinde silahlı çatışmaya bile döndü. Teslim olan H.İ., hamile kalan örgütün sözde askeri meclisinde faaliyet gösteren Çiçek kod adlı teröristin hamile kaldıktan sonra Mahmur’a gittiğini belirtti. H.İ., Ayn el Arab’ta bulunan bir teröristin örgüte yeni katılan kadın teröristlere tecavüz ettiğini ve P.S. kod isimli bir teröristin tecavüz etmek istediği kadın terörist tarafından silahla vurulduğunu da belirtti. Gene 2016’da Ayn el Arab’taki örgüt hastanesinin sorumlusu kadın terörist de başka bir teröristin tecavüzüne uğradı ve hamile kaldı. Hamile kalanlar sürgün edildi.

KADIN TABURUNU EVİNİN YANINA TAŞITMIŞ

Taciz ve tecavüzün oldukça yoğun olduğu PKK kamplarında tecavüze uğrayan kadın teröristler tehdit edilerek meydana gelen iğrençliklerin üzeri örtülmeye çalışıldı. Tecavüze uğrayan ve hamile kalarak örgütün sözde üst yönetimine şikayet eden kadın teröristler ölümle tehdit edildi. Psikolojik problemler yaşayan kadın teröristler bir müddet sonra da örgütten uzaklaştırılıyor. Örgütten kaçarak güvenlik kuvvetlerine teslim olan Ö.Ç., PKK’nın sözde yöneticilerinin ne denli sapkın olduğunu anlatıyor. Diyar K. kod adlı teröristin kadınları çok sevdiğini, en büyük zaafının kadınlar olduğunu anlatan Ö.Ç. şunları belirtiyor; “Geçmişte ağır silahlar taburunun yanında bulunan özgün kadın taburunu kendi villasının yanına aldırdı. Sabahları kadın teröristlerle spor yapar, beğendiği tüm kadınlarla ilişkiye girer. Birçok kadın teröristi hamile bıraktı ve PKK’nın öbür üst düzey yöneticilerinin yaptığı gibi kadınlarla sık sık fotoğraf çektiriyor.”

İNTİHARLARIN ARTMASINA NEDEN OLDU

PKK’dan kaçarak Süleymaniye’ye giden B.D., PKK’lı teröristlerce devamlı olarak örgüte geri dönmesi için tehdit edildi. Teröristler, B.D.’ye bıçaklı saldırıda bulunurken, birçok kez da tecavüz etmeye kalkıştı. Yakın zamanda teslim olan terörist D.B. tecavüzlerin intiharlara neden olduğunu söyleyip, “Ölenler kimsesizler mezarlıklarına gömüldüler. Tecavüzcülere herhangi bir cezai yaptırım uygulanmadı. Hasret kod isimli teröristin intihar ettiğini biliyorum.” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.