PKK’lı Teröristlerin Yeni Oyunu Böyle Görüntülendi!

Terör örgütü PKK/YPG'ye bağlı teröristler, büyük çoğunluğunu yine kendilerinin oluşturduğu SDG bayraklarını asmaya başladı.

Terör örgütü PKK/YPG’nin kontrolünde olan ve Türkiye sınırına yakın olan noktalarda, teröristlerin yeni düzenbazlıkları böyle ifşa edildi. PKK’lı teröristlerin çatılara SDG bayrakları astıkları görüntülendi.

Suriye iç savaşıyla birlikte Türkiye sınırındaki yerleşim alanlarını işgal eden PKK’lı teröristler, çatılara Suriye Demokratik Güçleri bayrakları asmaya başladı. PKK’lı teröristler, geçtiğimiz günlerde Amerika’nın destek verdiğini açıkladığı SDG’nin bayrağının altına saklanmaya başladı. PKK’lılar böylece dünya kamuoyuna, Türkiye’nin SDG ile savaştığının izlenimini yaratmaya çalışıyor.

EVLERİN ÇATISINA SDG BAYRAĞI ASIYORLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eylül ayı sonlarına doğru harekat mesajı vermesiyle birlikte, sınırlarımızda hareketlilik arttı. Yaşanan hareketliliğe son olarak da “Bayrak oyunu” damgasını vurdu. PKK’lı teröristlerin Türkiye sınırlarına yakın noktalarda SDG bayraklarının altına saklandıkları gözlemlendi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı