Piyade Sözleşmeli Er Caner Selimoğlu Silah Kazası ile Şehit Oldu

Barış Pınarı Harekatı bölgesinde görev yapan Piyade Sözleşmeli Er Caner Selimoğlu silah kazasıyla şehit oldu. Şehitlik haberi Kars’taki ailesine verildi.

Milli Savunma Bakanlığı’ndan paylaşılan açıklamada, Barış Pınarı Harekatı bölgesinde vazife yapan Piyade Sözleşmeli Er Caner Selimoğlu’nun 21 Ekim Pazartesi günü olan silah kazasında ağır yaralandığı bildirilerek, “Silah arkadaşımız, gönderildiği hastanede gerçekleştirilen bütün müdahalelere karşın kurtarılamayarak şehit düşmüştür. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye sevk eden bu olayda yaşamını yitiren aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil halkımıza başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.

ACI HABER AİLESİNE VERİLDİ

Piyade Sözleşmeli Er Caner Selimoğlu’nun şehit düştüğü haberi, Kars’ın Susuz ilçesine bağlı Yaylacık Köyünde ikamet eden ailesine haber verildi. Gülistan-İlhan Selimoğlu çiftinin 5 çoğundan biri olan şehit Caner Selimoğlu’nun bekar olduğu ve babasının öldüğü belirtildi. Askeri görevlilerden acı haberi alan aile büyük üzüntü yaşadı. Türk bayrağı asılan şehit evine akrabaları taziyeye geldi. Şehit Caner Selimoğlu, Şanlıurfa’da yapılacak törenin sonrasında memleketi Karsın Susuz ilçesine bağlı Yaylacık Köyünde defnedilecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı