adplus-dvertising

Pitbull (PIT) coin nedir? Pitbull (PIT) coin geleceği hakkında analist yorumları

Token dünyasında her bir köpek cinsine özel token oluşturulmuş gibi görünüyor. Pitbull ağının para birimi PIT olarak biliniyor. Pitbull, Binance Smart Chain üzerinde çalışıyor. Bu parayı satın alanların paralarına değer kattığı söyleniyor. Peki, Pitbull (PIT) coin nedir?
Takip et
Pitbull (PIT) coin nedir? Pitbull (PIT) coin geleceği hakkında analist yorumları
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Pitbull (PIT) coin nedir sorusu sanal paralara ilgi duyan pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Pitbull’un ortaya çıkış hikayesi oldukça ilginç. Bir grup grafik tasarımcı ve web geliştiriciler ve eli kalem tutan kişiler tarafından ve diğer işlerde çalışan ve emek verenler tarafından geliştirilen bir kripto para birimi.

Elon Musk’ın çabaları ile dünyada ses getiren DOGE’nin ardından, benzer temalı bir çok kripto para piyasaya sürüldü. Bazıları popülerleşti ve adını duyurdu. Pitbull projesi bunlardan birisi. PIT Coin piyasaya yeni dahil olan ve hakkında geniş bir bilgi sunulmayan bir kripto para.

Geniş bir topluluk tarafından sosyal deney kapsamında üretildiği açıklanıyor. İşlem hacmi geniş borsalarda henüz yer almayan PIT Coin’in yer aldığı borsalardaki fiyat gelişimine bağlı yeni yorumların yapılabileceği aktarılıyor.

Kripto para borsasının hareketli günler yaşaması akıllara Pitbull (PIT) coin nedir sorusunu getirdi.  Toplam arzı 100 katrilyon olarak gözüken PIT’in bildirilen veriye göre, dolaşımdaki arzı 43 katrilyon.  İşte, Pitbull (PIT) coin nedir sorusunun detaylı yanıtı..

NOT: Buradaki bilgiler derleme yorumlar ve genel bilgilerdir, tavsiye değildir. Tüm yatırımlar risk taşır! Özellikle kripto paralarda risk yüksektir ve düşünülerek asım atılmalıdır.

Pitbull (PIT) coin nedir? Pitbull (PIT) coin nasıl ortaya çıktı?

Geçtiğimiz günnlerde piyasa değeri ise 1.25 dolar civarındaydı. İşlem hacmi ise iki milyar doları geçmiş durumda. Hisseli bir jeton olan PIT token, Yatırımcıları hem topluluk hemde gelişim açısından projeye entegre edilen sosyal bir deneydir. 17 Mart 2021 tarihinden bu yana geliştirilen Pitbull projeyei geliştirilenler tarafından oldukça başarılı bir şekilde güncellenmesine devam ediliyor. PIT Token projesinde asıl gaye sosyal bir deneyi gerçekleştirmektir.

Bugünkü piyasa değeri ise 1.25 dolar civarındadır. İşlem hacmi ise iki milyar doları geçmiş durumda. Hisseli bir jeton olan PIT token, Yatırımcıları hem topluluk hemde gelişim açısından projeye entegre edilen sosyal bir deneydir.17 MArt 2021 tarihinden bu yana geliştirilen Pİtbull projeyei geliştirilenler tarafından oldukça başarılı bir şekilde güncellenmesine devam ediliyor.

PIT Token projesinde asıl gaye sosyal bir deneyi gerçekleştirmektir. Birbirlerini hiç görmeyen ve nerdeyse alakası bulunmayan insanlar tarafından geliştirilmesi bu toeni öne çıkardı. Bu yüzden PIT Coin sahipleri aynı zamanda projenin de hissedarlarıdır.

PIT token kripto para piyasasına girdiği andan itibaren başarılı bir ivme yükseliş yakaladı. Uzmanlara göre daha da ciddi yükselişler bekleniyor. Kripto paraya yatırım yapanlar bu paraya yatırım yaparak varlıklarına değer katmaya devam ederler. 2021 senesinin mayıs ve haziran aylarında değer kaybı yaşanabileceği de iddia ediliyor. Uzmanlar daha net bir fiyat açıklamadı. Pitbull (PIT) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

Pitbull coin token nedir?

Pitbull ağının para birimi ise PIT’tır. Piyasaya yeni giren bir tokendir.

Pitbull (PIT) coin ne kadar?

Pitbull bugünkü fiyatı ₺8.53e-9 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺17.562.738 TRY. Pitbull son 24 saatte yüzde düştü. Anlık sıralaması #2698, piyasa değeri mevcut değil. Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 100.000.000.000.000.000 PIT coin.

Pitbull (PIT) coin nedir? Pitbull (PIT) coin geleceği hakkında analist yorumları

Pitbull (PIT) coin grafiği

Pitbull (PIT) coin nedir? Pitbull (PIT) coin geleceği hakkında analist yorumları

Pitpull Coin Yorum Analiz

Tüm kripto para piyasalrı riskli yatırımlardır. Emin adımlarla ilerlemelisiniz. Veriler anlık değişebilmekte.

Pitpull coin yorum verileri gerek kullanıcılarına sağladığı avantajlar, gerekse dahil olduğu köpek isimli paralar grubunda olması nedeniyle bir hayli olumlu görünüyor. Kullanıcıları için düşük maliyetli işlem yapma olanağı ve hızlı işlem kapasitesi sunan Pitbull Coin, piyasalara merhaba demesinin ardından sağlam bir yükseliş ivmesine girebilmeyi zaten başarmıştı.

Pek çok yatırımcı kısa vadede yüksek gelir elde edilemeyeceği konusunda hem fikir. Bunun temel nedeni ise, fiyat hacminin beklenen seviyelere ulaşabilmesi için ciddi bir zaman geçmesi gerektiği görüşü. Oldukça genç bir Coin olması nedeniyle yatırımcıların bir süre beklemesi halinde, son derece kazançlı sonuçlar çıkarabilmeleri bir hayli olası.

Bu yılın Haziran ayı itibariyle fiyat verileri ile ilgili bir düşüş beklenen Pitbull Coin yine piyasaya yeni başlaması nedeniyle bu gibi bir durumun yaşanabileceğine ve yatırımcıları endişelendirmemesi gerektiğine dikkat çekiliyor. Zaman içinde ne tür değişimler yaşanacağı ile ilgili olarak net bir veri aktarımı sağlanamıyor.

Pitbull coin analiz verileri şuan için yatırımcılara net bir yol göstermek konusunda yetersiz kalıyor. Ancak kullanıcılara sağlamış olduğu avantajlar göz önüne alındığında uzun süreli yükselişin yaşanması gayet olası bir durum. Pitbull Coin kullanıcıları bu yatırım aracını tercih ettiğinde, kısıtlı erişim, belirsizlik ve yeni başlaması nedeniyle düşük fiyat seyri gibi durumları da göze almalılar.

Açıklamaya göre kurucuların cüzdanlarında herhangi bir pıtbull token bulunmuyor. Tamamı borsa üzerinden alınıp satılıyor. %50 tokeni yaktıklarını belirtiyorlar.

Her gün yapılan %2 işlemler Likidite Havuzu (liquidity pool) aktarılıyor, buda fiyat istikrarı sağlamış oluyor bu da belli bir fiyatın altına düşmesine engelleme çalışıyor.

Şuan piyasada 165.000 kişinin cüzdanında pitbull token bulunmaktadır.

Ortakları: BscScan , Pancakeswap, indoex, whitebit, cointıger

Pitbull (PIT) coin nedir? Pitbull (PIT) coin geleceği hakkında analist yorumları

Pitbull (PIT) Coin Hakkında Analistler Ne Düşünüyor?

Gündeme bomba gibi düşmesi ile birlikte Pitbull projesi ve PIT coin ile ilgili birçok analiz gelecek yorumlarını paylaştı. Bu analizler içerisinde en önemli olanlarını sizin için bir araya getirdik. Gelin birde analistler PIT coin geleceği hakkında ne tür yorumlar yapmışlar birlikte bakalım:

The Signalyst Pitbull Token Geleceğini Hakkında Ne Düşünüyor?

The SignaLyst PIT Token yankın geleceğinde değer kaybı yaşanacağı yönünde bir yorum gerçekleştirdi. Piyasaya giriş ardından ilk birkaç gün içinde etkili fiyat artışına yüzünü çeviren PIT Token’in Mayıs ortasına geldiğimizde BTC ve ETH düşüşleri ile birlikte değer kaybetmeye başladığını açıkladı. Buna dayanarak analistler, PIT Token’in ilk yarıyı değer kaybıyla kapatabileceğini düşünüyorlar.

Cactus PIT Token Geleceğini Hakkında Ne Düşünüyor?

Cactus, PIT Token’in 2021 senesi Ağustos ve Eylül aylarında fiyat artışları ile adından söz ettirebileceğini düşünüyor. 2021 Mayıs ayında gözlerin ELON Musk’ında adının geçtiği ELON Token projesinde olduğunu, gözlerin hemen ardından PIT Token’e çevrileceğini açıklıyor. Bu tahminde bulunan analist, PIT Token için orta vade ardından fiyat yükselişi beklentisi içinde.

WalletInvestor PIT Geleceğini Hakkında Ne Düşünüyor?

WalletInvestor analistleri, PIT Token’in gelecekte fiyat erimesi yaşamayabileceğini açıklıyorlar. 2021 sene sonunda fiyat hacmini genişletebileceğini 2022 senesinde ise DOGE gibi adından söz ettiren bir kripto para birimi olabileceğini düşünüyorlar.

Credible Crypto Geleceğini Hakkında Ne Düşünüyor?

Credible Crypto, PIT Token’in kısa vadede değer kaybı yaşayabileceğini açıklıyor. 2021 senesi Mayıs ayı içinde oynak fiyatları tabloya alabilecek PIT Token’in 2021 Eylül ayında değer kazanımı ile dikkat çekebileceğini tahmin ediyor.

PIT Token Geleceği 2021

Analistler, PIT Token’in gelecekte yatırımcılar tarafından tercih edilen bir kripto para birimi olabileceğine inanıyorlar. Ancak bunun için zaman gerektiğinin de altını çizmekten geri kalmıyorlar. Analistlere göre PIT Token 2021 senesinde kendini tanıtma evresinin içinde yer alabilir.

Analistler Dogecoin ile başlayan ve SHIB ile devam eden köpek temalı kripto para çılgınlığını bir parçasının da PIT Token olduğuna dikkat çektiler. Bu temadaki altcoinlerin kısa süre içinde hızlı değer kazanımı yapabildiklerine işaret ettiler. Ancak 2021 senesinin köpek temalı kripto para birimlerinde Dogelon Mars (ELON)’un SHIB ardından en çok ilgi gören kripto para olduğunu ve PIT Token’in ondan bir adım geride kaldığını belirtiyorlar. Bu açıdan PIT Token’in gelecekte değer kazanımını kayda geçirebileceğini, ancak proje kapsamında Elon Musk’ında yer aldığı ELON Token kadar yüksek ivmeli bir başarıya ulaşamayabileceğini düşünüyorlar.

Pitbull Token Alınır mı?

Analistlere göre, PIT Token 2021 senesi Mayıs ayı içinde ve Haziran ayı başında alım için değerlendirilebilecek kripto paralar arasında yer alıyor. Çünkü 2021 senesi ilk yarısı için analistlerin tahminleri PIT Token değer kaybı ihtimalini işaret ediyorlar. Analistler 2021 senesi Ağustos ayı ardından Pitbull Token’in tipik bir köpek sezonu kripto para birimi hızlı bir yükseliş ivmesi içine giriş yapabileceğini ifade ediyorlar.

Analistler 12 Mayıs 2021 tarihi ele alındığında PIT Token fiyatının henüz 0.00000001 dolar düzeyinde olduğunu ve bu fiyat hacmi üzerinden geleceğe yönelik fiyat tahminlerinin yapılmasının sağlıksız olacağını açıklıyorlar. Bir aylık dönemde hareketleri izlenecek olan kripto para için bu işlem ardından geleceğe yönelik fiyat tahminlerinin yapılabileceğini aktardılar.

Pitbull (PIT) coin nedir? Pitbull (PIT) coin geleceği hakkında analist yorumları

Pitbull (PIT) Token Nasıl Alınır?

Pitbull (PIT) Token almak için atılacak adımlar şu şekildedir:

1. Adım: PIT Coin şuanda PancakeSwap, CoinTiger, IndoEx borsalarında işlem giriyor. Bu borsalardan seçilen internet üzerinden erişim gerçekleştirilmelidir.
2. Adım: Borsadan hesap açılışı yapılmalı ve ardından gelen KYC işlem adımları eksiksiz tamamlanmalıdır.
3. Adım: KYC işlemleri ardından hesaba para yatırılmalıdır. Borsanın “para yatır“ sekmesinden bu işlem rahatlıkla gerçekleştirilir.
4. Adım: Borsadan PIT Coin paritesinin yer aldığı işlem sayfasına gidilmelidir.
5. Adım: Bu bölümde güncel fiyattan veya tanımlanan uygun fiyattan PIT Coin alım meri girilir.
6. Adım: Emrin onaylanması ile birlikte sanal cüzdana gelen PIT Coin miktarı bu alanda saklanabilir. Daha güvenli saklama koşulları için donanım cüzdan da tercih edilebilir.
Tüm bu adımların doğru izlenmesi halinde PIT Coin alımı sağlıklı şekilde tamamlanır.

Avantajları Neler?

Pitbull (PIT) Token avantajları:

İşlem Hızı: PIT Coin alım satım ve cüzdanlar arası sınır ötesine transferde yüksek hızlı işlem gerçekleştirebilme avantajını sunar. Emir onayı için bekleme süresi düşüktür.
Düşük Masraf: Cüzdanlar arası sınır ötesine transferde, geleneksel bankacılık hizmeti masraflarının altında işlem ücretini çıkarır.

Dezavantajları Ne?

Kısıtlı Erişim: PIT Coin şuanda sadece 3 farklı kripto para borsasında işleme giriyor. Diğer yandan bu borsalar arasında işlem hacmi yüksek olan Binance gibi seçenekler yer almıyor. Ona her alandan ulaşmak mümkün değildir.
Düşük Fiyat Hacmi: Piyasaya kısa süre önce dahil olan kripto para biriminin fiyat hacmi henüz gelişmiş değildir.
Belirsizlik: PIT Coin, piyasaya yeni girişine bağlı olarak analistlerin fiyat tahmini gerçekleştirmedikleri bir kripto para birimidir. Şuan için geleceği belirsiz görülüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.