adplus-dvertising

Pitbul cinsi köpeğini kavgada saldı 3 kişi yaralandı!

Malatya’da iki kişi arasında çıkan bir münakaşada darp sonucunda yaralanan taraf, geriye daha kalabalık bir grupla geldi. Karşısında kalabalık grubu gören kişi, beslediği pitbull cinsi köpeği üstlerine saldı. olayda 3 kişi yaralandı.
Takip et
Pitbul cinsi köpeğini kavgada saldı 3 kişi yaralandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Malatya’da Ferhadiye Mahallesi’nde Mehmet M. ile Miraç Y. arasında bilinmeyen sebeple münakaşa çıktı. Darp sonucunda yaralanan ve bölgeden uzaklaşan Miraç Y., bir müddet sonra tekrar Mehmet M.’nin işyerine kalabalık grupla geldi.

BESLEDİĞİ PİTBULL’U KALABALIK GRUBUN ÜZERİNE SALDI

Kalabalık grubu gören Mehmet M., beslediği pitbull cinsi köpeğini kalabalık grubun üstüne saldı. Pitbullun saldırdığı Miraç Y., çevredekilerin yardımıyla kurtarıldı. Miraç Y.’nin arkadaşları da Mehmet M. ile oğlu Murat M.’ye saldırdı. Köpeğin saldırmasıyla Miraç Y.; çıkan arbedede ise Mehmet M. ile oğlu Murat M. yaralandı.

Pitbul cinsi köpeğini kavgada saldı 3 kişi yaralandı!

KÖPEK BARINAĞA GÖTÜRÜLDÜ

Yaralılar, çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen sağlık görevlilerince Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Pitbull cinsi köpek Büyükşehir Belediyesi’ne ait hayvan nakil aracına alınarak, barınağa götürülürken, hastanede tedaviye alınan yaralıların sağlık vaziyetinin iyi olduğu söylendi.

Pitbul cinsi köpeğini kavgada saldı 3 kişi yaralandı!

OLAY ANBEAN KAYDEDİLDİ

Pitbull cinsi köpeğin Miraç Y.’ye saldırma anı ise çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Olayla alakalı soruşturma açıldı.

Pitbul cinsi köpeğini kavgada saldı 3 kişi yaralandı!Pitbul cinsi köpeğini kavgada saldı 3 kişi yaralandı!Pitbul cinsi köpeğini kavgada saldı 3 kişi yaralandı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.