Pınar Öğün’den ‘Gezi Davası’ kararıyla ilgili ilk paylaşım

Memet Ali Alabora’nın eşi Pınar Öğün, Gezi Davası’ndaki beraat kararlarının ardından sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.

Silivri’de görülen Gezi davasında İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi bugün kararını açıkladı. Mahkeme, Gezi davasında tutuklu Osman Kavala’nın tahliyesine karar verirken, tüm sanıkların da beraatına hükmetti. Mahkeme, yurt dışındaki sanıkların dosyalarının ayrılmasına karar verdi.

“7 YIL AKIYO GÖZLERİMDEN…”

Gezi Davası’nın sanıkları arasında yer alan ve Galler’de yaşayan oyuncu Memet Ali Albora’nın eşi oyuncu Pınar Öğün ise, mahkemenin kararından sonra, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir mesaj paylaştı.

Pınar Öğün, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “7 yıl akıyo gözlerimden… Durmuyor. Geçmiş olsun diyen, içinden geçiren herkese sarılıyorum” diye belirtti.

YAKALAMA KARARI KALDIRILDI

Gezi Parkı Davası’nda Memet Ali Alabora’nın yanı sıra Can Dündar, Ayşe Pınar Alabora, Gökçe Tüylüoğlu, Handan Meltem Arıkan, Hanzade Hikmet Germiyanoğlu ve İnanç Ekmekçi’nin dosyaları ayrıldı. Ayrıca bu isimler hakkındaki yakalama kararı da kaldırıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı