Pınar Hacıbektaşoğlu kanser hastası mı?

Avukat Pınar Hacıbektaşoğlu'nun saçlarına ne oldu? Habertürk ekranlarında yayınlanan Para Gündem programına konuk olan Pınar Hacıbektaşoğlu son görüntüsü ile görenleri şaşırttı. Hacıbektaşoğlu'nun saçlarındaki değişiklik kanser mi oldu sorusunu akıllara getirdi.
Takip et
Pınar Hacıbektaşoğlu kanser hastası mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Habertürk TV’de Ebru Baki’nin sunumuyla ekranlara gelen  sevilen sabah programı Para Gündem’e avukat Pınar Hacıbektaşoğlu konuk oldu. Bektaşoğlu’nun geçmiş dönemde uzun olan saçlarının kısa olduğunu görenler internet arama motorlarında Pınar Hacıbektaşoğlu’nun saçlarına ne oldu, neden kısa? Kanser hastası mı?  sorularına yanıt arıyor.

Pınar Hacıbektaşoğlu kanser hastası mı?

PINAR HACIBEKTAŞOĞLU’NUN SAÇLARI NEDEN KISA?

Pınar Hacıbektaşoğlu  2016 yılında göğüs kanseri olmuştu ve aynı yıl ameliyat olarak hastalığını atlatmıştı. 2020 yılında bu kez lenf kanseri olan Bektaşoğlu bu hastalığı da yendi. Son olarak koronavirüs salgınına yakalanmıştı ve bu hastalığı da atlattı.

Pınar Hacıbektaşoğlu’nun şuanda herhangi bir hastalığı bulunmuyor. Kemoterapi gördükten sonra saçları dökülmüştü. Şimdi saçları yeniden çıktı ve kısa saçları var.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.