adplus-dvertising

Pınar Altuğ’un mini şortlu pozuna yorum yağdı!

Sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanan meşhur oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Instagram hesabından yeni bir kare paylaştı. 47 yaşındaki meşhur isim, son paylaşımı gençlere taş çıkardı. Pınar Altuğ’un bu paylaşımına “Fıstık gibisin, genç kız gibisiniz” biçiminde çok sayıda yorum yağdı.
Takip et
Pınar Altuğ’un mini şortlu pozuna yorum yağdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çocuklar Duymasın dizisinin Meltem’i senelere sanki meydan okuyor. Meşhur oyuncu Pınar Altuğ’dan gelen mini şortlu paylaşım hayranlarını şaşırttı. 47 yaşındaki meşhur adın fit görünümü ve genç gözüken bu paylaşımına takipçileri sessiz kalamadı. Pınar Altuğ, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Meşhur isim son olarak yaptığı spor paylaşımları ve fit görünümüyle çokça konuşulmuştu.

“FISTIK GİBİSİN”

Pınar Altuğ’un mini şortlu pozuna yorum yağdı!

Meşhur oyuncunun paylaşımına takipçilerden “Genç kız gibisiniz” , ” Fıstık gibisin”, “Giderek gençleşiyorsunuz” “Taş bu kadın taş” gibi yorumlar geldi.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

Pınar Altuğ, 2 Eylül 1974 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Saint Benoît Fransız Lisesi’nde okudu. Lisedeyken mankenlik yapmaya başladı. 1994 senesinde Miss Turkey seçilen Altuğ, 1997 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünündeki eğitimini yarıda bıraktı.

1995 senesinde televizyon yaşamı başladı. 1995-1998 seneleri arasında çeşitli magazin programlarında sunuculuk yaptı. 1999’da Pınar’ın Yemek Zevki isimli programı yapmaya başladı ve hemen sonrasında da mankenliğe veda etti.

2000 senesinde Kurt Kapanı isimli dizide rol almaya başladı. Sonrasında Çocuklar Duymasın, Omuz Omuza, Davetsiz Konuk ve İlk Aşkım dizilerinde de rol aldı. 2003 senesinde Pınar’ın Mutfağından isimli yemek kitabını çıkarttı. 2004 ile 2006 seneleri arasında Türkiye’nin Yıldızları programını sundu. 2010’da ise Çocuklar Duymasın’ın yeni versiyonunda rol almıştır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.