Pınar Altuğ’un Kocasının Göğüsleri Olay Oldu

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerin başında gelen Pınar Altuğ'un son paylaşımındaki detay, dikkatli takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Kocasıyla arasındaki yaş farkından dolayı zaman zaman takipçilerinin sert eleştirilerine maruz kalan Pınar Altuğ’un son paylaşımındaki detay, sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.


BU KEZ KOCASININ KİLOSU OLAY OLDU

Bir döneme damga vuran Çocuklar Duymasın dizisiyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ, kendisinden yaşça küçük Yağmur Atacan’la yaptığı evlilikle bazı kesimler tarafından sert sözlerle eleştirildi. Bu eleştirileri ilk başlarda kulak ardı eden güzel oyuncu, son dönemlerde kendisini eleştiren takipçileri ile sert polemiklere girmeye başladı. Bu polemiklerle haberlere konu olan Pınar Altuğ, bu kez kocasının fazla kiloları ile gündeme geldi.

“YAĞMUR ATACAN’IN GÖĞÜSLERİ DAHA BÜYÜK”

Paylaştığı son fotoğrafta kilolu hali ile dikkat çeken Yağmur Atacan’ın sarkan göğüslerine dikkat çeken sosyal medya kullanıcıları, “Yağmur atacanın göğüsleri daha büyük” şeklinde yorumlar yaptı. Bu yorumlara tepki gösteren güzel oyuncunun hayranlarından bazıları da “Siz onun yaşına gelince nasıl olacaksınız acaba?” diyerek Pınar Altuğ’a destek verdi.

İşte Pınar Altuğ’un o paylaşımı; 


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı