Pınar Altuğ’dan takipçilerine kopya hesap uyarısı

Oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla kendi adına açılmış bir Twitter hesabı konusunda takipçilerini uyardı ve bu hesaba itibar etmemelerini istedi.

Ev karantinası günlerinde kızı Su ile beraber çektiği yemek tarifleri videoları ile dikkat çeken ve takipçilerinin de beğenisini kazanan Pınar Altuğ, Instagram hesabı üstünden bir uyarıda bulundu.

Kendi isimi kullanılarak açılmış bir Twitter hesabı ile alakalı takipçilerini uyaran Altuğ, bu şekilde bir hesabı olmadığını belirtti ve sevenlerinin bu sayfaya itibar etmemelerini istedi.

İşte Pınar Altuğ paylaşımında şunları belirtti:

“Birkaç gündür gelen mesajlar neticesi fark ettim, bu hesap benim değildir. Hep olduğu gibi biri Pınarcılık oynamaya karar vermiş, lütfen çevrenizi de uyarınız hesap bana ait değildir! Benim Twitter hesabım birkaç yıl önce hacklendiğinden beri artık Twitter kullanmıyorum, bir hesabım var ama aktif olarak kullanmıyorum.”

Altuğ bir takipçisinin kendi reklamını yaptığı imasına ise kızdı. Takipçisinin iması üstüne Altuğ “Kendim açıp sonra da kapansın diyerek şikayet mi etmişimdir mesela? Hani hesabı kapatmak için şikayete ihtiyacım olmasa gerek öyle bir vaziyette ne dersiniz?” diye tepki gösterdi.

Pınar Altuğ’dan takipçilerine kopya hesap uyarısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı