Pınar Altuğ işleri büyütüyor! Yeni mağaza açtı

Meşhur oyuncu Pınar Altuğ, kendi ismini taşıyan markasının Bodrum’dan sonra ikinci mağazasını Akmerkez’de açtı. Altuğ, “Tekne ve ev eşyaları tasarladık. Buradaki her şey benim çizimim” şeklinde konuştu.
Takip et
Pınar Altuğ işleri büyütüyor! Yeni mağaza açtı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Pınar Altuğ önceki gün Akmerkez’deki bir mağazanın vitrinini düzenlerken görüntülendi. Meşhur oyuncu, “Kendi markamın vitrinini düzenliyorum. Geçen hafta kapılarımızı açtık. Bodrum’da bir mağazam vardı. Şuanda Akmerkez’de de oldu. Tekne tasarımları yapıyorum ama yalnızca tekne değil. Yastık, yorgan, havluya kadar her şey var ve bunlar benim çizimim” şeklinde konuştu.

Altuğ, ailecek sık sık doğa tatili yaparak izole olduğunu da belirtti: “Esasında doğada geçirilen iki gün, başka yerde yapılan beş günlük tatile eşdeğer. Enerji depolayıp tekrar çalışmaya hazır halde geri geliyoruz.”

Pınar Altuğ işleri büyütüyor! Yeni mağaza açtı

Hayvan severliği ile bilinen oyuncu, Bülent Ersoy’un kürk giymesi konusunda eleştirilmesi ile ilgili açıklama yaptı: “Ne zaman talep olmazsa, arz kalkar. ‘Ben giymesem başkası giyecek’ mantığı, hayvanların katledilmesi için büyük bir sebep.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.