adplus-dvertising

Pınar Altuğ: “Adam bana iyi bakıyor”

Okan Bayülgen’in Uykusuzlar Kulübü programına katılan Pınar Altuğ, Kusursuz Dünya Müzikali’yle birlikte ilk kez tiyatro sahnesinde yer aldı. Bayülgen’e açıklamalarda bulunan Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile ilgili de konuştu.
Takip et
Pınar Altuğ: “Adam bana iyi bakıyor”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Pınar Altuğ, Okan Bayülgen’in Uykusuzlar Kulübü programına katıldı. Bayülgen’in sorularını yanıtlayan, Altuğ, ilk kez tiyatro sahnesine çıktığı Kusursuz Dünya Müzikali hakkında konuştu.

“HEM ŞAŞIRTTI HEM KORKUTTU”

10 yaşında bir çocuğun yazdığı Kusursuz Dünya Müzikali ile ilk kez tiyatro sahnesine çıkan Pınar Altuğ, oyunun hikayesiyle ilgili “Ben hikayeyi okuduğumda 10 yaşında çocuğun böyle bir hayal gücü olması hem şaşırttı hem korkuttu. Bir bilgisayar oyununu anlatıyor aslında birçok çocuğun yaptığı gibi bilgisayarın başından kalkmayan bir çocuğun hikayesi” ifadelerini kullandı.

Pınar Altuğ: “Adam bana iyi bakıyor”

Sohbet sırasında Altuğ, “İyi bakıyorum.” deyince, Bayülgen, “Kime? Adama mı kendine mi?” diye sordu, Altuğ, “Adam bana iyi bakıyor o ayrı ben de ona iyi bakıyorum.” ifadelerini kullandı. Altuğ ile Bayülgen arasında şu konuşma geçti:

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.