adplus-dvertising

Pide almak için girdiği kuyrukta 68 yaşındaki Kıbrıs gazisini acımadan dövdüler

Kocaeli’de yaşayan 68 yaşındaki Kıbrıs gazisi, pide almak için girdiği fırında 3 genç tarafından saldırıya uğradı. Yaşlı adam, ameliyat edildi.
Takip et
Pide almak için girdiği kuyrukta 68 yaşındaki Kıbrıs gazisini acımadan dövdüler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, 24 Nisan Pazar günü Körfez ilçesi Tuğrul Caddesi üstünde bulunan bir fırında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 68 yaşındaki Kıbrıs gazisi Abdullah Al evine gelen misafirlerine pide ve kuru pasta almak için fırına girdi. Siparişini veren Al, müşterilerden birinin “Amca, üstümüze çıkıyorsun” tepkisiyle karşılaştı. Yaşlı adam gazi olduğunu söylemesine karşın, tartıştığı kişi ve arkadaşları tarafından darp edildi. Olayı görenler 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. İhbar üstüne olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Saldırıya uğrayan Abdullah Al, hastaneye kaldırıldı. Bağırsağında bir delik ve üç yırtık olduğu belirlenen Kıbrıs gazisine kolostomi uygulandı. Saldırgan 3 şahsın ise emniyetteki ifadelerinin sonrasında adliyeye sevk edildiği, savcılıktaki ifadeleri alındıktan sonra ise serbest bırakıldıkları öğrenildi.

“’Amca üstümüze çıkıyorsun’ dediler”

Olayı anlatan Abdullah Al, “Misafirler geleceği için fırına pide almaya gittim. Fırında millet kuyruktaydı. Ben de 2 dakika önce almıştım ama yetmeyeceği için tekrar girdim. Kuru pasta da almak istedim. O arada bir kişi, ‘Amca üstümüze çıkıyorsun’ gibi şeyler belirtti. ‘Yok oğlum, evde misafirler bekliyor bir pide alacağım, aradan sıyrılayım’ dedim. ‘Ya ekmeklerimi dökeceksin’ deyip dışarıdaki otomobile doğru gitti. Kalabalık gelmişler oraya. Otomobilin içerisinden bir tanesi indi bana doğru tekme atmaya başladı. Millet de ayırmaya çalıştı” dedi.

Sağlık vaziyeti hakkında da bilgi veren Al, “Hastaneye geldiğimiz zaman bağırsakların yıprandığı, ezildiği gün yüzüne çıktı. Üç adet bağırsağın ezik, bir tanesinin yırtık, delik olduğu ve acil ameliyat gerektiği belirtildi. Acilen de ameliyata soktular beni. Karnımı kestiler, 5-6 adet dikiş var. Kolonoskopi için delik açıp dışkıyı başka bir yere, torbanın içine aldılar” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.