adplus-dvertising

Phillip Cocu’yu Kahreden Trafik Kazası!

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'nin teknik direktörlüğünü yapan Phillip Cocu, Derby Country'nin başında şanssız bir olay yaşadı. Takımın 3 futbolcusu kaza geçirdi.
Takip et
Phillip Cocu’yu Kahreden Trafik Kazası!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’nin teknik direktörlüğünü yapan Phillip Cocu, Derby Country’nin başında şanssız bir olay yaşadı. Derby Country forması giyen 3 futbolcu, sakı günü düzenlenen akşam yemeği etkinliğinin ardından alkollü araç sürmeleri sebebiyle trafik kazası geçirdiler. yaralanan futbolculardan Richard Keogh’un futbol hayatının tehlikede olduğu öğrenildi. Salı günü düzenlenen yemek etkinliğinin ardından evlerine dönmeyi reddeden, Mason Bennett, Tom Lawrence ve Richard Keogh,  oturdukları mekandan dönerken korkunç bir trafik kazasına karıştı.

Phillip Cocu’yu Kahreden Trafik Kazası!

ALKOLLÜ ARAÇ KULLANDILAR

Phillip Cocu’yu Kahreden Trafik Kazası!

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe ile başarısız bir dönem geçiren Phillip Cocu’nun Derby Country’den öğrencileri olan Mason Bennett, Tom Lawrence ve Richard Keogh, oturdukları mekandan dönüşte trafik kazası geçirdiler. Futbolcuların alkollü olduğu belirtildi. Bennet ve Lawrence hakkında soruşturma başlatıldı. Kazada yaralanan Derby Country kaptanı Keogh’un sezonu kapattığı ve futbol hayatının tehlikede olduğu öğrenildi.

COCU’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Yaşanan trafik kazasının ardından basın toplantısı düzenleyen Phillip Cocu, “Bu, kulüpteki herkes için son derece kötü bir hadise. Salı günü antrenmandan sonra takım hâlinde bir şeyler yapmak istemiştik. İlk olarak footgolf oynamayı düşündük ama hava çok kötyüdü. Bunun üzerine planımızı değiştirdik ve önce bowling oynamaya, ardından da akşam yemeğine gittik. Pek çok oyuncu 20.00 civarında mekandan ayrıldı ancak küçük bir grup barda kalmaya devam etti. Kaptanımız, sezonun kalan bölümünde oynayamayacak. Kendisiyle görüştüğümde yıkılmış bir hâldeydi. Sonuç olarak bu olaya karışanlar, çok büyük bir hata yaptılar ve topluma kötü örnek oldular. Dolayısıyla bunun sonucuna da katlanacaklar.” ifadelerini kullandı.

Phillip Cocu’yu Kahreden Trafik Kazası!

Phillip Cocu’yu Kahreden Trafik Kazası!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.