PETZOO Evcil Hayvan Fuarı İstanbul’da Ziyarete Açıldı

PETZOO Evcil Hayvan Ürün Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı, İstanbul'da ziyaretçilere açıldı. Fuar 3 Kasım'a kadar gezilebilecek.
PETZOO Evcil Hayvan Fuarı İstanbul’da Ziyarete Açıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

PETZOO Evcil Hayvan Ürün Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı, 3 Kasım tarihine dek İstanbul’da hayvanseverlerin beğenisine sunuldu. Türkiye’nin gelişen evcil hayvan ürünleri sektörü, yabancı firmaların ilgisini toplamaya başladı. Fuarda 17 ülkeden yabancı katılımcı şirketler yer alırken, toplamda 115 firma bulunuyor. Fuarda evde beslenebilen bütün evcil hayvanların, evcil hayvan sahiplerinin yaşamını kolaylaştıracak ve hayat kalitesini yükseltecek pek çok ürün ve hizmetin tanıtımı yapılıyor. Ayrıca fuar süresince kedi güzellik yarışmaları ve köpek şovları da yapılacak.

SEKTÖR TEMSİLCİLERİ BİR ARAYA GELECEK

Sektörün her alanında imalat, toptancılık, ithalat ve ihracat gerçekleştiren dev şirketler; 4 gün süresince bayileriyle, bayi olmak isteyenlerle bir araya gelecek ve sektöre giriş yapmak isteyenlerin sorularını yanıtlayacak. En yeni ürünleri ilk ağızdan duyma, bu ürünler için bayilik almak ve satışını gerçekleştirmek için pek çok profesyonel ziyaretçi fuarı gezecek. Fuarın ana sponsorunun Pro Plan şirketi olduğu bildirildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.