adplus-dvertising

Petek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadı

Şarkıcı Petek Dinçöz, bir çocuğu olan evliliğinden tek celsede boşanmıştı. Ayrılığının çok geçmeden çocukluk aşkıyla evlenme kararı alan Dinçöz, kına gecesi yaptı. Dün gece yapılan kına gecesinde kurtlarını döktü, sosyal medyada paylaştı. İşte o geceden görüntüler…
Takip et
Petek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mart ayında boşanan Petek Dinçöz, yeniden bir evliliğin peşine düştü. Nida Büyükbayraktar ile nişanlandığını duyuran ünlü şarkıcı, dün gece kına eğlencesi yaptı. Kınasında çekilen görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı, büyük ilgi gördü. Yakın arkadaşlarını çağırdığı gecede kurtlarını döken Dönçöz, bugün nikah masasına oturacak.

Petek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadı

Bende Kaldı, Foolish Casonava, Kısmetsizim, Hasta Ettin gibi şarkılarıyla bir döneme damga vuran Petek Dinçöz, mart ayında oğlunun babası Serkan Kodaloğlu ile 8 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi.

Petek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadı

Boşandıktan sonra çocukluk aşkı Nida Büyükbayraktar ile aşk yaşamaya başlayan Dinçöz, evlilik kararı aldı.

Petek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadı

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından alyanslarının fotoğrafını paylaşarak nişanlandığını duyuran şarkıcı, bu sefer de kına gecesi yaptı. Dün gece kına gecesi yapan Dinçöz, yakın arkadaşlarıyla göbek atmayı ihmal etmedi.

Petek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadı

Eski aşkı olduğu öğrenileni, Nida Büyükbayrakdar ile nişanlandığını duyuran Petek Dinçöz’ün Beşiktaş’taki kına gecesi görüntüleri ortaya çıktı. Kına gecesinde gözyaşlarına hakim olamayan şarkıcı kameralara böyle yansıdı.

View this post on Instagram

A post shared by Petek Dinçöz (@petekdincoz)

Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar, bugün yakın çevresini davet ettikleri bir törenle nikah masasına oturacak.

Petek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadı

5 gün önce Instagram hesabından paylaşım yapan Dinçöz, Büyükbayraktar’ın çocukluk aşkı olduğunu ilan etti. Nişanlısıyla yıllar önce çektirdiği bir fotoğrafı yayınlayan Dinçöz, “Ben 17 yaşında sen 26 yaşında. Bizimkisi bir aşk hikayesi” dedi.

İşte kına gecesinden görüntüler…

Petek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadıPetek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadıPetek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadıPetek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadıPetek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadıPetek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadıPetek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadı Petek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadı

ABD’DE YENİ HAYAT

Petek Dinçöz, tammuz ayında Etiler’de görüntülenmiş, sorular üzerine “Miami’ye çocuğumun eğitimi için yerleşme kararı aldım. Her şeyim onun üzerine kurulu. Ama bir ayağımız yine Türkiye’de olacak. Şunu söyleyebilirim; sürprizlere açık olun. Güzel işlerle döneceğim” demişti.

OĞLUM DİLİNİ GELİŞTİRSİN DİYE…

41 yaşındaki şarkıcı, oğlu ile yeni evinin bahçesinde verdiği pozunu sosyal medya hesabından paylaştı.Dinçöz fotoğrafın altına şu notu düştü:

“Herkese merhabalar… Beni yıllardır yalnız bırakmayan, benimle birlikte büyüyen başta ‘PDFC’ ailem, sonra siz değerli sevenlerim… Öncelikle beni merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim, ben çok iyiyim. Oğlumun yabancı dilini daha hızlı ve iyi geliştirebilmesi için bundan sonraki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurt dışında devam etmesini istediğim için Miami’ye yerleşme kararı aldım. Bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun dışında burası çok güzel, alışmaya çalışıyoruz. Elimden geldiğince de Instagram’da aktif olmaya çalışacağım. Hepinizi çok seviyorum, kocaman sevgiler.”

Petek Dinçöz kına gecesinde hem ağladı hem oynadı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.