PeReJa’nın sahibi Özer Sezer Susesi oğlunun düğününde yaşamını yitirdi

Pereja İleri Kimya Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Edirneli iş insanı Özer Sezer Susesi, oğlu Anıl’ın düğün gecesi geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

PeReJa kolonyalarının da üreticisi İleri Kimya Sanayi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Özer Sezer Susesi yaşamını yitirdi. Susesi’nin, oğlunun önceki günkü düğününde kalp krizi sonucu öldüğü belirtildi.

PeReJa İleri Kimya Sanayi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Özer Sezer Susesi’nin oğlu Anıl Susesi, önceki gün İstanbul’da düzenlenen nikah töreniyle Fatma Girik’in torunu Ecem Fatma Girik’le evlendi. Ancak düğün, Özer Sezer Susesi’nin vefatı nedeniyle sona erdirildi.

Magazinburada’da yer alan habere göre nikahın kıyılmasından yarım saat sonra Anıl Susesi’nin babası Özer Sezer Susesi kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

Özer Sezer Susesi bugün Edirne Yeniimaret Bademlik Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Kuruluşu bir asra dayanan Pereja İleri Kimya Sanayi’nin internet sitesinde yer alan bilgilere göre Türkiye’nin ilk limon kolonyası markasına adını veren şirketin, Türkiye’de Sandy markasıyla ilk sıvı sabunu ürettiği de belirtiliyor.

Pereja kendi markalarının dışında Chakra, Beymen, LCW, English Home, Bella Maison, Mavi Jeans, Defacto, BİM, ŞOK, A101 gibi pek çok ulusal ve uluslararası markanın ürünlerini de üretiyor.

Ünlü iş insanı Özer Sezer Susesi’nin oğlunun bu mutlu gününe şahit olduktan hemen sonra hayata veda etmesi; iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ismi yasa boğdu.

KALP KRİZİ GEÇİREREK HAYATINI KAYBETTİ

Önceki gece İstanbul’da bir otelde oğlu Anıl Susesi’nin Fatma Girik’in yeğeni Ecem Fatma Girik ile evlendiren Özer Sezer Susesi düğünden kısa bir süre sonra kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

Özer Sezer Susesi’nin nikah töreninin hemen ardından kalp krizi geçirmesi üzerine düğün sona erdirildi. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Susesi kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

CENAZE TÖRENİ BUGÜN YAPILDI

Özer Sezer Susesi için bugün sabah 09.30’da ilk olarak İstanbul Florya Camii’nde helallik alınacak, cenaze ardından Edirne’ye getiridi. Özer Sezer Susesi için Eski Camii’de öğle namazında cenaze töreni düzenlendi. Susesi, cenaze töreninden sonra Edirne Yeniimaret Bademlik Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı