Pendik’te Kız Verme Dehşeti! Marketi Basıp Katliam Yaptı

Pendik Güllü Bağlar Mahallesi'nde Ahmet Önal isimli bir şahıs, kendisine kız vermeyen ailenin marketini basıp, Orhan, Ahmet ve Rabia Yılmaz'ı öldürdü.

İstanbul’da Ahmet Önal isimli şahıs, kız isteme konusu nedeniyle husumet beslediği ailenin marketini bastı. Kendisine verilmeyen genç kızı, babasını ve amcasını öldürdü. Zanlıyı linç edilmekten polis kurtardı.


SEVDİĞİ KIZI DA VURDU

Pendik’in Güllü Bağlar Mahallesi’nde Ahmet Önal isimli şahıs kendisine kız vermeyen ailenin sahibi olduğu marketi dün saat 09.30 civarında pompalı tüfekle bastı. Ahmet Önal önce kasada duran ve sözde sevdiği kız olan Rabia Yılmaz’ı sonrasında amcası Ahmet Yılmaz’ı vurdu.

ÜST KATA ÇIKIP BABASINI VURDU

Marketten ayrılan saldırgan daha sonra üst kata çıkarak Rabia Yılmaz’ın babası Orhan Yılmaz’ı ve Ayhan Yılmaz’ı vurdu. Orhan, Ahmet ve Rabia Yılmaz’ın olay yerinde yaşamını yitirdi. Yaralı Ayhan Yılmaz ise ambulansla hastaneye sevk edildi. Mahalleye çevik kuvvet birimleri gönderildi. Polis saldırgan Ahmet Önal’ı pompalı tüfekle apartmanda gözaltına aldı.

ZANLIYI LİNÇ ETMEK İSTEDİLER

Zanlının içeride olduğunu fark eden ölenlerin yakınları zanlıyı linç etmek istedi. Polisler zırhlı araçla ve biber gazı kullanarak zanlıyı emniyete götürdü. Cenazeler ise 7 saat devam eden incelemenin sonrasında gözyaşları arasında evden çıkarıldı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı