Pendik, Çamçeşme’de Erkek Çocuğuna Taciz İddiası

Pendik, Çamçeşme Mahallesi'nde 2 kişinin, 12 yaşındaki erkek çocuğunu taciz etti iddiası mahalleyi karıştırdı. Şüpheliler gözaltına alındı.

Pendik Çamçeşme Mahallesi’nde 2 kişinin, 12 yaşındaki erkek çocuğunu önce taciz edip sonra da kaçırmaya çalışması iddiası üzerine mahallede gerginlik yaşandı. Mahalle sakinleri olayı öğrendikten sonra 2 şüpheliyi yakaladı ve darpetti. Olay yerine gelen polis ekipleri, mahalleliyi sakinleştirirken, 2 şüpheliyi gözaltına alarak hastaneye kaldırdı.


İddialara göre, Çamşeşme Mahallesi Seher sokakta yaşanan olayda 2 kişi, 12 yaşındaki bir erkek çocuğunu taciz etti ve daha sonra da kaçırmak istedi. Alkollü olduğu öne sürülen şüphelilerin, çocuğu taciz edip kaçırmak istediğini gören çevredeki mahalleli, şüphelilere tepki gösterdi. Çevredekilerin verdiği bu tepki sonrası panik halinde kaçmak isteyen şüpheliler, mahalle arasında girdiği bir sokakta yakalandı ve linç edilmek istendi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri araya girerek kalabalığı kontrol altına aldı. Göz altına alınan şüpheliler ise sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptıkları ilk müdahale sonrası hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre, şüpheliler tedavilerinin ardından sonra sorguya alınacak.


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı