adplus-dvertising

Pençe-3 Harekatı’nda 3 Terörist Öldürüldü

Milli Savunma Bkanlığı yaptığı açıklamada Pençe-3 Harekatı kapsamında Haftanin bölgesinde 3 PKK'lı teröristin öldürüldüğünü açıkladı.
Takip et
Pençe-3 Harekatı’nda 3 Terörist Öldürüldü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Pençe-3 Harekatı kapsamında Haftanin bölgesine yapılan hava operasyonları sonucunda 3 PKK’lı teröristin öldürüldüğünü açıkladı. Bölgeye yapılan hava operasyonlarının, bölgedeki son terörist yok edilene kadar devam edeceği öğrenildi.

Pençe-3 Harekatı’nda 3 Terörist Öldürüldü

TSK, HAFTANİN’DE 3 PKK’LI TERÖRİSTİ ÖLDÜRDÜ

Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan son açıklamaya göre Haftanin bölgesine yapılan hava operasyonunda 3 PKK’lı terörist öldürüldü. Pençe-3 Harekatı kapsamında sürdürülen operasyonların kararlılıkla süreceği ve bölgedeki son teröristin de yok edilene kadar devam edeceği öğrenildi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin havadan ve karadan yürüttüğü çalışmalar çerçevesinde yapılan operasyonlar neticesinde Haftanin’de sıkışmış vaziyette olan PKK Terör Örgütü kayıp vermeye devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin içeride ve dışarıda güvenliği sağlamak adına yapılan Pençe-3 Harekatı başarılı bir şekilde devam ediyor. Operasyonlarda çok sayıda terörist öldürüldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.