Pelin Öztekin’in haç kolyesi olay oldu!

Yeni saç stiliyle dikkat çeken güzel oyuncu Pelin Öztekin yaptığı son paylaşımıyla olay oldu. Alaçatı’da tatil yapan Öztekin, haç kolyesi takınca takipçileri tarafından büyük tepki aldı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanınan ve verdiği kilolarla gündemden düşmeyen Pelin Öztekin sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.
Yeni saç stiliyle büyük beğeni toplayan, güzel oyuncu yaz tatilini Alaçatı’da geçiriyor.

”MÜSLÜMAN ZANNEDİYORDUK”

Haç kolyesi takarak çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Pelin Öztekin takipçilerinden büyük tepki aldı. Takipçiler’den bazıları Öztekin’in fotoğrafının altına; ”Müslüman zannediyorduk” yorumunda bulundular.

İşte Öztekin’in o büyük tepki alan o fotoğrafları:

PELİN ÖZTEKİN KİMDİR? NERELİDİR?

Pelin Öztekin, 1987 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızıdır. İlk ve orta okulu İstanbul Fenerbahçe’de bulunan Nurettin Teksan okulunda tamamlamış, lise eğitimini ise Fenerbahçe Lisesin de tamamlamıştır. Orta okulu bitirdikten sonra bir sene Pera Güzel Sanatlar Lisesinde tiyatro eğitimi almış ayrıca bir dönemde Fransa da Ecole des Roches da dil eğitimi almıştır.
Lisenin bitmesi ile 2005 yılında ” Hayat Bilgisi” adlı dizide Demet karakteri ile izleyici karşısına ilk kez çıkmıştır. 2006 yılında BKM Mutfak Atölye oyuncuların katılarak eğitim sürecine devam etmiştir.
2007 yılında BKM’nin üstlendiği Haldun Dormen’in yazıp yönettiği Hisseli Harikalar Kumpanyası adlı oyunda Şebnem karakteriyle rol almıştır.
Pelin Öztekin, 2012 yılında Star TV’de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana” adlı yarışma programında görev almıştır.
20 Mart 2014 tarihinde mide ameliyatı geçirerek 3,5 yıl da 86 kilo vermiştir. Güzel oyuncu Pelin Öztekin, 2 Şubat 2016 tarihinde Kıvanç Baran Arslan ile nişanlanmış ancak Temmuz ayında ayrılmışlardır.

Pelin Öztekin’in rol aldığı dizi ve filmler;

2003 – Hayat Bilgisi
2006 – Bir Demet Tiyatro
2008 – Sınıf
2008 – Çok Güzel Hareketler Bunlar
2009 – Neşeli Hayat
2010 – Çok Film Hareketler Bunlar
2013 – Doksanlar
2013 – İki Kafadar Chinese Connection
2015 – Zeyrek ile Çeyrek “Bir Ramazan Temaşası”
2016 – Hayat Şarkısı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı