Pelin Akil ve Anıl Altan ikiz kızlarını taklit etti

2016 yılında nikah masasına oturan Pelin Akil-Alin Altan çifti, üç yıl sonra ikiz kızları Alin ve Lina’yı kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Sosyal medya hesabından sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan ünlü oyuncular, son olarak üç yaşındaki ikiz çocukları Alin ve Lina’yı taklit etti. Çiftten Akil, o anları sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı
Takip et
Pelin Akil ve Anıl Altan ikiz kızlarını taklit etti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Pelin Akil, geçtiğimiz aylarda eşi Anıl Altan’ın paylaşımına yaptığı yorumla adından söz ettirmişti. Güzel oyuncu, kızlarının babasının yayınladığı tatil pozlarına, “Ben tatile giderken bunu koyman? Akıllarda soru işareti” yorumunu yapmıştı. İki çocuk babası Anıl Altan da Pelin Akil’e, “Tatile gidemiyorum, fotoğrafını koyuyorum” yanıtını vermişti. Oyuncu çift arasındaki bu diyalog sosyal medyada gündem olmuştu.

ROMANTİK ANLARA KIZLARINDAN MÜDAHALE

Pelin Akil, eşi ve ikiz kızlarıyla bir düğüne katılmıştı. Dudak dudağa poz veren çifte kızlarından müdahale gelmişti. Babalarının annelerini öpmesine müsaade etmeyen miniklerin, Anıl Altan’ın ellerinden çektiği anlar objektiflere yansımıştı. Ünlü çiftin pozlarına binlerce beğeni ve yorum yağmıştı.

Pelin Akil ve Anıl Altan ikiz kızlarını taklit etti

Pelin Akil ile eşi Anıl Altan, marka elçileri oldukları firmanın Morini İstanbul’da gerçekleşen ürün tanıtımında objektiflere yansımıştı. Çocuklara olan ilgisiyle sosyal medya gündeminde örnek bir aile olarak öne çıkan oyuncu çift, basın mensuplarının “Çocuklara olan ilginiz çok beğeniliyor” yorumuna, “Bazı babalar mesaj atıyor, ‘Bu kadar ilgi göstermeyin, hanımdan fırça yiyoruz’ yazıyorlar. Biz ailemizle zaman geçirmekten keyif alıyoruz” şeklinde yanıtlamıştı.

ALİN VE LİNA TAKLİDİ

Eşi ve çocuklarıyla birlikte geçirdiği keyifli anlarını sık sık sosyal medya hesabından yayınlayan Akil, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Kızlarıyla birlikte bir mekanda kahvaltı yapmaya giden çift, çocukları Alin ve Lina’yı taklit etti.

Pelin Akil ve Anıl Altan ikiz kızlarını taklit etti Pelin Akil ve Anıl Altan ikiz kızlarını taklit etti Pelin Akil ve Anıl Altan ikiz kızlarını taklit etti Pelin Akil ve Anıl Altan ikiz kızlarını taklit etti Pelin Akil ve Anıl Altan ikiz kızlarını taklit etti Pelin Akil ve Anıl Altan ikiz kızlarını taklit etti

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.