Pegasus Hava Yolları Tek Yön Uçuşlarda En Ucuzu

Pegasus Hava Yolları dünyayı saran hava ağıyla çift yönlü uçuşlarda olduğu kadar tek yön uçuşlarında da müşterilerine ucuzluklar sağlıyor.

1989 yılından günümüze hizmet veren Pegasus Hava Yolları Şirketi, ”Uçmanın kolay yolu!” sloganıyla yıl boyunca gerek yurtiçi gerek yurtdışı olmak üzere sayısız uçuşu kampanyalı bir şekilde sunuyor. Ülkemizde en yoğun kullanılan Pegasus yolcularından gelen istek ve talepleri en iyi şekilde karşılamak adına hizmet ağını ve filosunu gün be gün geliştirmeye devam ediyor. Tek yön uçuşlarda en ucuz bilet fiyatlarıyla diğer hava yolları şirketlerinden ayrılan hava yolları şirketi, ülkemizin bugün en büyük dört hava yolu şirketinden biri olmayı başarmış durumdadır.

Pegasus Hava Yolları Tek Yön Uçuşlarda En Ucuzu

PEGASUS HAVAYOLLARI ŞİRKETİ

Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli Havayolu Şirketi Pegasus, 1989 yılında hizmet yaşantısına başlamış olup yıllardır yurtiçi ve yurtdışı destinasyonlarında çeşitli kampanyalar düzenleyerek yolcularını memnun eden bir firmadır. 100’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren firma, iç hatlar genelindeki uçuşlarda en uygun fiyatlarla ön plana çıkıyor. Uçmayı kolay hale getiren firma aynı zamanda dış hatlar genelindeki farklı ülkelerin uçuş merkezleriyle de sürekli irtibat halinde oluyor. Fiyat sorgulaması gerçekleştirildiğinde en üst sıralarda en uygun fiyatlar sunan Pegasus Hava Yolları, filosunu her geçen gün genişleten, aktarmalı ve aktarmasız çok sayıda uçuş gerçekleştiren bir firma olarak hizmet veriyor.

NEDEN PEGASUS HAVA YOLLARI

Tecrübeli ve başarılı bir havayolu şirketi olarak Pegasus’u tercih etmek için birçok neden bulunuyor. Uçuş anı, uçuş öncesi ve uçuş sırasında deneyimli ve eğitimli personelleri eşliğinde yüksek düzey memnuniyet sunuyor. En uygun fiyata en iyi uçuş deneyimi sunan firma aynı şekilde Türkiye’de 20 yılı aşkın bir süredir kaliteli hizmet sunuyor. Zamanında kalkış performansını yolcularla paylaşan ve bu konudaki hassasiyeti yüksek tutan Pegasus, yolcularına internet adresi üzerinden de rezervasyon ve online satış hizmeti sunuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı