Peçe takan kadınlara öcü diyen Hülya Avşar’a Arda Kural’dan tepki!

Arda Kural, peçe takanlar için "Kızım yolda gördüğünde Öcü demiştim, korkmuştu" diyen Hülya Avşar'a "Para için soyunanların Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz" diyerek tepki gösterdi.
Takip et
Peçe takan kadınlara öcü diyen Hülya Avşar’a Arda Kural’dan tepki!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hülya Avşar, önceki gün kızı Zehra Çilingiroğlu ile bir mekandan çıkarken görüntülendi. Siyah maske takan Avşar, peçe takan kadınlarla ilgili konuştu. Peçe kullananlar için ‘Öcü’ ifadesini kullanan Avşar’a ilk tepki oyuncu Arda Kural’dan geldi.

ZEHRA PEÇELİLERİ GÖRÜNCE ÖCÜ DEMİŞTİM

Yüzüne siyah bez maske takarak magazin muhabirlerinin karşısına geçen Avşar, “Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini ‘öcü’ demiştim. Korkmuştu. Gerçekten çok zor hayatları varmış bir kere hava sıcak ve yemek yemek çok zor” ifadelerini kullandı.

İLK TEPKİ ARDA’DAN GELDİ

Son olarak TRT’de yayınlanan Tutunamayanlar dizisinde rol alan Arda Kural, Twitter hesabında Hülya Avşar için “Para için soyunanların Allah için giyinenlere laf söylediği iğrenç bir çağda yaşıyoruz” dedi.

Peçe takan kadınlara öcü diyen Hülya Avşar’a Arda Kural’dan tepki!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.