Payitaht Abdülhamid 142. bölüm yeni fragmanı izle!

TRT 1’in sevilen tarihi dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde Payitaht Abdülhamid’in 155. Bölüm ile birlikte final yapacağı açıklandı.
Takip et
Payitaht Abdülhamid 142. bölüm yeni fragmanı izle!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Payitaht Abdülhamid dizisi, her Cuma TRT 1 ekranlarında saat 20.00’de izleyici ile buluşuyor. Payitaht Abdülhamid dizisinde, II. Abdülhamid karakterine Bülent İnal yaşam veriyor.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 141. BÖLÜM ÖZET

Abdülhamid, Selim Paşa ismi ile tekrardan karşılaşır ve olayların ardındaki sırları bir defa daha çözmeye çalışır. Sultanın İstanbul’a davet ettiği hukukçu Martin Efendi ise öldürülür. Cinayetin ayrıntısını öğrenen Abdülhamid’i bir sürprizle daha karşılaşır.
Salise Aliye’nin gerçek yüzünü ortaya çıkartacağını zannederken Aliye’nin tuzağına düşer. Naime’nin gelini olacağına inan Sabuha ise soluğu sarayda alır. İstediğini elde eden Aliye için artık tek engel ablası Fatma’dır.

Payitaht Abdülhamid 142. bölüm yeni fragmanı izle!

PAYİTAHT ALDÜLHAMİD 142. BÖLÜMDE NE OLUYOR?

Selim Paşa’nın mason olmadığını öğrenen Abdülhamid, mason paşayı ortaya çıkarmak için yeni bir plan yapar. Abdülhamid ile yüzleşen Selim ise Sultan ile birlikte hareket eder. Necip Paşa’nın adını duyan Cassel ise şüphelenip meselelerin peşine düşer.
Saliha, nihayet Aliye’nin gerçek yüzünü ortaya çıkaracak kanıtı bulur. Aliye, Stefano ile kavuşacağını düşünürken Fatma’nın tuzağına düşer. Fatma kardeşini korumaya çalışırken aşkını kaybetme noktasına gelir.

Payitaht Abdülhamid 142. bölüm yeni fragmanı izle!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD KONUSU

Payitaht Abdülhamid dizisinde, Sultan Abdülhamid’in saltanatının 20. yılıdır. Abdülhamid, içeride başta Jön Türkler olmak üzere çeşitli muhaliflerle; dışarıda ise başta Birleşik Krallık olmak üzere Avrupalı devletler ile mücadele eder. Öbür yandan devletinin bir arada olmasını ve parçalanmasını engellemek için büyük çaba göstermekte olan II. Abdülhamid’in, Filistin ve Hicaz’ı korumak için dış kuvvetlere karşı verdiği mücadeleyi anlatır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.