Payitaht Abdülhamid 101. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Başrollerinde Bülent İnal, Bahadır Yenişehirlioğlu, Özlem Conker ve Hakan Boyav'ın rol aldığı Payitaht Abdülhamit'in 101. bölüm ilk fragmanı yayınlandı.

TRT 1’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’in 101. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Abdülhamid, Halil Halid’in istihbaratıyla tekkeyi bombalanmaktan kurtarıyor ve çetecilerin de cezasını veriyor. Halil Halid’in hain olduğunu ispatlamaya çalışan Naip sonunda aradığı delili buluyor.


PAYİTAHT ABDÜLHAMİD’İN SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Çete lideri olarak Abdülhamid’in karşısına Mahmut Paşa çıkmıştır. Abdülhamid yine de temkinli davranır. Zalman, boşluğundan yararlanıp kafasına göre hareket eden Sabahattin’le hesaplaşmaya kalkar. Ama Zülüflü hakkında anlattıklarını duyunca iş değişir. Sabahattin’le işbirliği yapar.

Tahsin Paşa’nın hastalığı Abdülhamid’i çok üzer. Dostunu iyileştirmesi için Avrupa’dan bir hekim getirtir. Sabahattin sonunda istediği belgeyi ele geçirir. Zülüflü bununla artık Abdülhamid’e sırt çevirecektir. Abdülhamid bir türlü gerçek yüzünü göstermeyen düşmanını tanımak için bir tertip yapar.

Abdülhamid Halil Halid’in istihbaratıyla tekkeyi bombalanmaktan kurtarır. Çetecilerin de cezasını verir. Halil Halid’in hain olduğunu ispatlamaya çalışan Naip sonunda aradığı delili bulur. Ferdinand’a söyleyecektir. Halil Halid’in yapacağı çok fazla bir şey kalmamıştır.

Mehmet Blavatsky’nin ilaç verdiği atıyla kendisini bekleyen korkunç sona doğru gitmiştir. Blavatsky zeki bir planla Cemile’den konağın anahtarını alır. Çemberlitaş’taki kutsal Ahit sandığına ulaşmak için konağın bodrum katından tünel kazdırmaya başlar. Cemile’nin tuhaf hallerinden şüphelenen Bidar, ne olduğunu çözmeye çalışırken, Cemile’nin kocasından gelen mektup, Bidar’ın eline geçer.

Payitaht Abdülhamid 101. bölümüyle 20 Aralık Cuma akşamı TRT 1’de!


Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı