adplus-dvertising

PayFix Fatura Ödeme ve Kamu Ödemeleri

Payfix fatura ödeme servisi doğalgaz, elektirik faturası ödeme imkanı Para transferide çok kolay!
Takip et
PayFix Fatura Ödeme ve Kamu Ödemeleri
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

PayFix İle Fatura ve Kamu Ödemeleri

Hem işletmeler, hem de bireyseller fatura ya da kamu ödemesi yapmak için sıklıkla internet bankacılığı kullanılıyor. Ancak bu ödemeleri internet bankacılığı aracılığı ile yapmak beli bir masrafı da beraberinde getiriyor. Dünyanın en yenilikçi ve teknolojik dijital cüzdanı Payfix, hem kamu, hem de fatura ödemelerinizi ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz, online bir platform. Üstelik kullanımı son derece basit ve işlem ücreti de bulunmuyor.

Her ay gerçekleştirdiğiniz doğalgaz, su, elektrik, internet ve telefon faturaları için artık işlem ücreti ödemek zorunda değilsiniz. Çünkü bu uygulama, bu ödemelerinizi dakikalar içinde gerçekleştirebileceğiniz ve hiçbir ücret ödemek zorunda kalmayacağınız dijital bir cüzdandır. Üstelik SGK, icra dosyası ve kamu kurum ve kuruluşlarına yapacağınız ödemeler de yine bu platform aracılığı ile ücretsiz yapılmaktadır.

Payfix Nedir?

Payfix, tüm paranızı tek bir çatı altında toplayıp yönetebileceğiniz, içerisinde fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, online alışveriş, yurtdışı para transfer ve daha pek çok alternatif bulunan bir platformdur. İnternet bankacılığı aracılığı ile yapabileceğiniz tüm işlemleri tek kanaldan gerçekleştirmenize yardımcı olan bu platform, tamamen ücretsiz olmakla birlikte, kullanıcılarına da pek çok avantaj ve indirim sağlamaktadır.

Birden fazla internet bankacılığı kullanmak, hem zaman kaybı, hem de çeşitli işlem ücretlerini beraberinde getiriyor. Üstelik parayı farklı uygulamalardan tek tek takip etmek de kolay olmamaktadır. Ancak uygulama size bu anlamda da avantaj sağlamaktadır. En çok alışveriş yapılan global siteler ile anlaşması bulunan bu uygulama sayesinde, kart ya da para transfer işlemlerini kullanmadan alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey cüzdan numaranızdır. Bu cüzdan numaranıza dilediğiniz bankadan para yükleyebilir ve hemen kullanabilirsiniz.

Fatura Ödeme İşlemleri

Bu dijital cüzdan kullanıma açıldığından bu yana en sık sorulan soruların başında Payfix ile elektirik faturası ödeme işlemleri geliyor. Dilediğiniz kuruma ait faturayı bu uygulama aracılığı ile, dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ödemeler sekmesini kullanmaktır. Buradan faturasını ödemek istediğiniz kurumu seçebilir ve sözleşme numaranız ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Kamu Ödemeleri

Payfix bireysel ya da kurumsal anlamda, tüm kamu ödemelerinizi ücretsiz gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır. Özellikle de vergi borcu, resim ve harç giderleri ya da SGK ödemeleri gibi sık yapılan ödemeler, bu platform aracılığı ile anında gerçekleşiyor. Bu işlemler için yine ödemeler sekmesinden kamu ödemelerini seçmeniz gerekiyor. Ancak öncesinde cüzdanınıza para aktarmanız gerekmekte.

Payfix Para Transfer İşlemleri

Payfix yalnızca ödeme yapmak için kullanabileceğiniz bir kanal değildir. Bu uygulama üzerinden dilediğiniz banka hesabına ya da cüzdan hesabına para gönderebilirsiniz. Farklı bankalara göndereceğiniz tutarlar EFT işlem saati diliminde gerçekleşirken, Payfix Cüzdan numarası ile yapacağınız transferler, günün her saati, anında kaşı tarafın hesabına geçecektir. 7/24 Tüm saatlerde para transferi yapabilirsiniz.

Üstelik sanal pos ile ticari işletmeler kurumlar başvurarak en uygun fiyatlı sanal pos hizmetini kullanabilirler.

Daha fazla ürün ve hizmet payfix.com.tr üzerinde sizlerle…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.