adplus-dvertising

Patlama sesiyle herkes kaçtı iş yeri sahibi bakakaldı

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde faaliyet gösteren bir oto galericide pazarlık esnasında yaşanan patlama sesinin sonrasında klima şalteri alev aldı. Müşteriler ile çalışanların panikle odadan kaçışmaya başladığı olayda sakinliğini koruyan iş yeri sahibi, “Klimadan patlama sesi geldi şalter alev aldı. Müşteriler ve elemanlar kaçtı ben burada ne olduğunu anlamadım” diye meydana gelen trajikomik olayı gülerek anlattı.
Takip et
Patlama sesiyle herkes kaçtı iş yeri sahibi bakakaldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Düziçi ilçesi Kurtuluş Mahallesi’nde faaliyet gösteren bir oto galericide yaşandı. Edinilen bilgiye göre, iş yeri sahibi Tuncay Öner, otomobil almak isteyen müşterileri ve çalışanlarıyla odada otururken gürültüyle klimanın şalteri alev aldı. Kısa süreli panik yaşayan müşteriler ile çalışanlar sonrasında itiş kalkışla hep beraber odadan kaçmaya çalışırken iş yeri sahibi Tuncay Öner de sakinliğini koruyarak kaçanların arkasından bakmakla kaldı.

Patlama sesiyle herkes kaçtı iş yeri sahibi bakakaldı

“Ufak tefek şeylerden korkacak bir şey yok”

O anlar iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansırken, meydana gelen trajikomik olayı anlatılan Öner, patlama sesinden hemen sonra herkesin kaçtığını kendisinin de sakinliğini koruduğunu belirtti. Öner, “İçeride otomobil pazarlığımız vardı. Müşteriler ile elemanlarımız vardı. Olayı anlamadık zaten. Elemanın bir tanesi içeriye girdi o anda klimadan patlama sesi geldi şalter alev aldı. Müşteriler ve elemanlar partutuş oldu kaçtı ben burada ne olduğunu anlamadım. Daha sonra arkadaşlarımız şalteri indirdi. Olayı gördüm ufak bir yangın dedim ne olabilir. Sakinliğimi korudum yani. Ufak tefek şeylerden korkacak bir şey yok” diyerek konuştu.

Patlama sesiyle herkes kaçtı iş yeri sahibi bakakaldı

Olay anında panikleyerek odadan kaçmaya çalışan iş yeri çalışanları ise klimadan çıkan sesten korktuklarını hemen dışarıya kaçtıklarını söylediler.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.