Pascal Nouma’dan Babel’e ‘Pamuk Şeker’ Göndermesi!

Pascal Nouma, 8-0 biten Liverpool – Beşiktaş karşılaşmasına gönderme yapan Babel’e, 6-0 biten Real Madrid maçının ardından “Pamuk şeker” göndermesi yaptı.

Beşiktaş kulübünün efsaneleri arasına adını yazdıran ve Türkiye’de yaşamaya devam eden Pascal Nouma, Liverpool’un Beşiktaş’ı 8-0 yendiği maça atıfta bulunan Babel hakkında konuştu. Dün Galatasaray, Real Madrid ile oynadığı karşılaşmadan 6-0 yenilerek ayrılmış, Babel 90 dakika boyunca sahada kalmıştı.

PASCAL NOUMA’DAN BABEL’E 6-0 GÖNDERMESİ

Babel’e göndermede bulunan Pascal Nouma, “Günaydın, pamuk şeker bugün bir şey yazmış mı?” diye sordu. Babel 2 yıl boyunca Beşiktaş forması giymiş ve daha sonra takımdan ayrıldığında 8-0 biten Liverpool – Beşiktaş maçını hatırlatmıştı.

“GÜNAYDIN, PAMUK ŞEKER BUGÜN BİR ŞEY YAZMIŞ MI?”

6 Kasım 2007 tarihinde oynanan maçta o dönem Liverpool forması giyen Babel, 63. dakikada oyuna girmiş, 78 ile 81. dakikalarda Liverpool’un 6. ve 7. gollerini Beşiktaş filelerine göndermişti. Babel daha sonra Beşiktaş taraftarları tarafından kendisine gösterilen tepkilerin ardından paylaşımını silmişti. Pascal Nouma’nın kişisel Twitter adresinden paylaştığı, “Günaydın, pamuk şeker bugün bir şey yazmış mı?” şeklindeki ifadesi ise binlerce beğeni aldı.

Pascal Nouma’dan Babel’e ‘Pamuk Şeker’ Göndermesi!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı